Tylko u Nas! Wiemy, z kim Rafał Jonkisz idzie na studniówkę. Kim jest jego partnerka?

Rafał Jonkisz wybrał partnerkę na studniówkę

Rafał Jonkisz wybrał partnerkę na studniówkę

Ewelina Grossman partnerką Rafała Jonkisza na studniówce

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz ma dopiero 18 lat. Przed nim najważniejsza impreza w życiu czyli studniówka. Model postanowił zaprosić na to wydarzenie zupełnie obcą dziewczynę. Zorganizował specjalny konkurs, do którego mogła się zgłosić każda chętna dziewczyna.

Zobacz: Mister Polski, Rafał Jonkisz szuka dziewczyny na studniówkę. Ogłosił konkurs na swoim profilu!

Spośród kilku tysięcy zgłoszeń wybrał 37 kandydatek. Studniówka odbędzie się już 16 stycznia, więc musiał podjąć decyzję… Szczęśliwą dziewczyną, która będzie mu towarzyszyła jest  Ewelina Grossman – studentka z Warszawy. Ma 20 lat, a jej pasją jest muzyka. Pochodzi z Hrubieszowa. 

Oto treść jej listu do Mistera Polski 2015:

Nazywam się Ewelina Grossman i mam 20 lat. Studiuję na pierwszym roku filologii angielskiej w Warszawie, ale pochodzę z okolic Hrubieszowa w woj. lubelskim. Moją największą pasją jest muzyka. Jeżeli masz ochotę posłuchać moich coverów to zapraszam na yt 🙂 Jestem pozytywną, towarzyską, zawsze uśmiechniętą dziewczyną i myślę, że moje umiejętności taneczne są całkiem niezłe 😀 Do wysokich dziewczyn nie należę, mam zaledwie 160cm wzrostu, ale od czego są wysokie szpilki  🙂

Chciałabym pójść z Tobą na studniówkę, gdyż swojej nie wspominam najlepiej. 

Gratulujemy i życzymy wspaniałej zabawy!
Ewelina uwielbia śpiewać, posłuchajcie jej coveru do piosenki zespołu Years and Years i zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×