Największa sensacja na finale „Top Model 7”! Uczestniczka poprzedniej edycji pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

Ewa Niespodziana w ciąży Top Model 6

Ewa Niespodziana z „Top Model 6” o ciąży

Ewa Niespodziana niedługo zostanie mamą. Finalistka Top Model 6, którą na ostatniej prostej udało się pokonać Patrykowi Grudowiczowi w ciągu najbliższych tygodni powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gdy pojawiła się w programie, nie dawano jej wielkich szans. Wedle panujących w świecie mody standardów była „za duża, za szeroka w biodrach”, a uczestnicy przez całe show żartowali sobie z niej w niewybredny sposób. Ewa zagrała im na nosie i udowodniła, że jej kobiece cało również może odnieść sukces w modelingu.

Obecnie bierze udział w kampaniach reklamowych, jest niezwykle popularna w social mediach i świetnie radzi sobie w świecie high fashion. Czy zamierza porzucić karierę po urodzeniu dziecka? W rozmowie z Jastrząb Post podczas gali finałowej Top Modelwyjawiła, że nie ma wrażenia, że „coś zaprzepaściła”:

Nie mogę powiedzieć, że zmarnowałam szansę, ponieważ dalej się realizuję, robię warsztaty w szkołach dla młodzieży, gdzie opowiadam jak sobie radzić z krytyką. Mieć dziecko jako młoda mama zawsze było moim marzeniem, a że spotkałam tego mężczyznę, z  którym mogłam to dziecko zrobić… Nie zastanawiałam się i to jest właśnie ten krok, gdzie czuję bezpieczeństwo i czuję, że będę teraz spełniona w 100%.

Nasza reporterka próbowała podpytać Ewę o płeć jej nienarodzonego jeszcze maleństwa, ale śliczna modelka nabrała wody w usta. Wyjawiła za to, że jej pociecha ma spore szanse pojawić się na świecie przed świętami Bożego Narodzenia:

Już końcówka. Mam nadzieję, że na święta będzie razem z nami. Na razie nie zdradzę czy chłopiec czy dziewczynka, na baby shower to się okaże.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

19-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! Pokazała urocze zdjęcie USG

Kolejna gwiazda „Top Model” jest w ciąży! Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Wygrana Kasi Szklarczyk w „Top Model 7” wzbudziła kontrowersje! Co na to jury? „Nie dawałem za nią złamanego grosza” [WIDEO]


Ewa Niespodziana z ciążowym brzuszkiem na finale Top Model 7

Ewa Niespodziana z ciążowym brzuszkiem na finale Top Model 7

Ewa Niespodziana jest w ciąży

Ewa Niespodziana jest w ciąży

Ewa Niespodziana - premiera filmu Yves Saint Laurent i jego szkice

Ewa Niespodziana - premiera filmu Yves Saint Laurent i jego szkice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×