Ewa Minge walczy z chorobą: „Nie do końca wszystko jest dobrze”. Towarzyszą jej niepokojące objawy

Ewa Minge

Ewa Minge

Ewa Minge walczy z chorobą. Gwiazda opowiedziała nam o swoim dramacie. Jakie objawy jej towarzyszą? Czego obawia się najbardziej?

Ewa Minge to uznana ikona mody, której poczynaniami interesuje się spora grupa fanów. Śledzą oni zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. Ku ich uciesze gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie na bieżąco publikuje informacje ze swojego życia. Projektanta za pomocą social mediów komentuje, co dzieje się w show-biznesie. W trakcie pandemii stała się wyjątkowo aktywna w sieci.

Ewa nie ukrywa, że przeraża ją brak odpowiedzialności wielu osób, które lekceważą kolejne obostrzenia i ignorują zagrożenie, jakie stwarza koronawirus. Sama bardzo rozsądnie podchodzi do tego tematu, stosując się do obowiązujących zaleceń.

Ewa Minge o swojej chorobie. Co jej dolega?

Ewa Minge ostatnio nie jest w najlepszej formie. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o niepożądanych objawach, z jakimi zmaga się już od kilku tygodni. To, co mówi, brzmi bardzo niepokojąco. Zdradziła, że dla pewności zrobiła test na COVID-19, który dał negatywny wynik.

Stoję trochę resztkami sił. Nie do końca wszystko jest dobrze. Trzeci tydzień męczy mnie choroba, nudności, zawroty głowy, jest mi słabo. Na szczęście zatoki już pomału mijają. Pierwsze co zrobiłam, to test. Na szczęście nie jest to COVID-19.

Projektantka apeluje, abyśmy na siebie uważali:

Wiele osób teraz choruje, więc musimy na siebie uważać. Myślę też, że nasza odporność i stres, który nam cały czas towarzyszy jest dla nas bardzo niedobry.

Trzymamy kciuki za zdrowie Ewy.


Ewa Minge - Jesienna ramówka TVP 2021

Ewa Minge - Jesienna ramówka TVP 2021

Jak mieszka Ewa Minge?

Jak mieszka Ewa Minge?

Jak mieszka Ewa Minge?

Jak mieszka Ewa Minge?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×