Szukaj

Ewa Minge porównała styl Meghan i Kate. Który jest jej bliższy?”Oczekujemy od księżniczek, że…” [WIDEO]

Ewa Minge

Ewa Minge

Ewa Minge od wielu lat jest jedną z ikon w świecie mody. Projektantka wypowiedziała się na temat stylu księżnej Kate i Meghan Markle. Nie zgadniecie, który jest jej bliższy.

Księżna Kate przez krytyków jest uznawana za ikonę mody. Żona Williama potrafi bardzo umiejętnie połączyć najnowsze trendy z dworską etykietą. Już niejednokrotnie została ogłoszona jedną z najlepiej ubranych kobiet w show-biznesie. Była też podawana jako idealny przykład przestrzegania królewskich restrykcji i odrobiny ekstrawagancji. Wiele kobiet na całym świecie stara się kopiować jej styl. Zdecydowanie można ją uznać, za drogowskaz w świecie mody. Najczęściej jest ona porównywana ze swoją szwagierką Meghan, która nie zbiera już tak pochlebnych słów za swoje stylizacje.

Ewa Minge o stylu księżnej Kate i Meghan Markle

Według kolorowej prasy Meghan Markle i księżna Kate są jak ogień i woda. Widać to także w ich stylizacjach. Żona Harry’ego bowiem jest zdecydowanie mniej zachowawcza jeżeli chodzi o podejście do mody. Jej stylizacje w czasie gdy mieszkała w Wielkiej Brytanii, nie zawsze były zgodne z królewską tradycją, czego tabloidy nigdy nie omieszkały jej wypomnieć. Jak styl obu księżnych oceniała Ewa Minge? Projektantka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, która z nich według niej swoim strojem lepiej reprezentowała monarchię.

Ewa Minge porównała styl Meghan Markle i księżnej Kate. Która jej zdaniem prezentuje się lepiej?

Księżna Kate. Oczekujemy od księżniczek, że będą księżniczkami. Oczekujemy od nich poczucia dyplomacji. Oczekujemy, że będą troszkę bardziej zachowawcze. Ja myślę, że obie dziewczyny są bardzo fajne, każda w zupełnie innym stylu.

Projektantka stara się usprawiedliwiać zachowanie Meghan:

Trudno wymagać od dziewczyny wychowanej w Hollywood żeby zrozumiała to całe zaplecze angielskiej arystokracji. Ale jeżeli ja mam się w jakiś sposób utożsamiać i zrozumieć, że ta arystokracja nadal jest i jest pewną wartością historyczną, kulturową dla całego świata, to zdecydowanie Kate.

Kto jest bliższy Waszemu sercu?


Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×