Co z „Kogel Mogel 4”? Ewa Kasprzyk o pracy nad kontynuacją komedii [WIDEO]

Ewa Kasprzyk o Kogel Mogel 4

Ewa Kasprzyk o Kogel Mogel 4

Kogel Mogel 4 niebawem trafi do kin? Ewa Kasprzyk zdradziła, co z kontynuacją hitowej komedii, która od kilku dekad bawi Polaków do łez.

Kogel Mogel doczekał się kontynuacji po ponad 20 latach. Kultowa komedia, na której wychowało się już kilka pokoleń, zyskała potężne grono fanów. Wielu Polaków nie odpuściło sobie wizyty w kinie, gdy na ekrany zawitała długo wyczekiwana trzecia część. W sumie nowe przygody Kasi Solskiej i rodziny Wolańskich obejrzało ponad 3 miliony widzów.

Trzecia część Kogla Mogla, mimo różnych recenzji, okazała się kinowym hitem 2019 roku. Czy to oznacza, że niebawem powstanie kolejna, czwarta część komedii? Jakiś czas temu zdradziła nam to Ewa Kasprzyk.

Kogel Mogel 4: Ewa Kasprzyk o nowej części

Od ostatniej rozmowy minęło już kilka miesięcy. Czy przez ten czas poczyniono jakieś kroki w kierunku czwartej części? Ewa Kasprzyk w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że na razie prace nad nowym Koglem Moglem stoją pod znakiem zapytania:

Sama namawiałam Ilonę Łepkowską do tego, żeby pisała i żeby to zostało sfilmowane. Wierzyłam, że ten temat jest ciągle żywy, z racji tego, że były takie głosy od fanów i ludzi, którzy tym żyli. Więc moja przepowiednia się sprawdziła. Nie wiem, czy będzie czwarta część.

Ewa Kasprzyk, Shakira - konferencja prasowa filmu

Ewa Kasprzyk, Shakira – konferencja prasowa filmu „Kogel-Mogel 3”

Wiadomo jednak, że w filmie nie zabraknie najbardziej kolorowej bohaterki, w której postać wciela się właśnie Ewa Kasprzyk:

Nie mogłabym zostawić Woleńskiej tak samopas. Myślę, że znajdzie się dla mnie miejsce, jeżeli by coś takiego powstało. Taki sukces, to trzeba go pomnażać.

Czekamy na plony tego pomnażania.

 


Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotruś Wolański, Kogel Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Piotr Wolański (Maciej Koterski) w Kogel-Mogel

Ewa Kasprzyk – Myday, premiera filmu

Ewa Kasprzyk – Myday, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×