Ewa Kasprzyk wreszcie pokazała partnera i opowiedziała o ślubie. Będą trzy wesela i suknia jakiej polski showbiz jeszcze nie widział

Ewa Kasprzyk o ślubie z Michałem

Ewa Kasprzyk o ślubie z Michałem

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski biorą ślub. Para planuje pobrać się w Afryce. Będą trzy wesela na trzech kontynentach i suknia, która może wywołać szał w mediach. Aktorka zdradziła nam szczegóły. To jej pierwszy wspólny wywiad z narzeczonym.

Ewa Kasprzyk zaskoczyła cały show-biznes, gdy po roku wyszło na jaw, że po 36 latach rozwiodła się z poprzednim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Rozstanie odbyło się w pokojowej atmosferze bez zbędnego medialnego szumu. Aktorka nie komentowała rewelacji prasy, aż do teraz. Nie tylko przedstawiła światu swoją drugą połówkę, ale też opowiedziała o przygotowaniach do ślubu. Reporterce Jastrząb Post ujawniła kilka sekretów.

Ewa Kasprzyk o ślubie z Michałem Kozerskim. Będą aż trzy wesela!

Wiadomo już, że serce Ewy Kasprzyk skradł Michał Kozerski, z którym poznała się w 2016 roku podczas wakacji w Turcji, gdzie pracował jako trener delfinów. Gwiazda Kogla Mogla tak bardzo rozkochała w sobie mężczyznę, że ten po latach życia za granicą zdecydował się na powrót do Polski.

Już wkrótce zobaczymy, jak wiele Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są w stanie dla siebie zrobić. Para wzięła udział w pełnym wyzwań programie TVN-u Power Couple, który ma szansę stać się hitem wiosennej ramówki. Tuż przed emisją narzeczeni udzielili wywiadu Jastrząb Post, w którym gwiazda ekranu odniosła się do spekulacji na temat przyjęcia weselnego i samego ślubu. Wyznała nam, że szykuje aż trzy wesela na trzech kontynentach:

Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić 3 wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce.

Aktorka już wie, w jakiej sukni chciałaby powiedzieć tak swojemu ukochanemu:

Najlepiej byłoby mieć jedną suknię, która będzie bardzo długa. I na każde wesele po prostu ją skracać. Żeby było praktycznie. Na tym ostatnim weselu już bym miała taką mini-mini. W tej wodzie dokonalibyśmy obrzędu zaślubin.

Trzymamy zatem kciuki za Ewę i Michała.


Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski

Obsada Power couple

Obsada Power couple

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×