Ewa Gawryluk ogłosiła rozwód. Gwiazda o zmianach w życiu. Jak zaczęła nowy rok jako singielka?

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk pod koniec 2021 roku ogłosiła rozwód z mężem. Jakie ma plany na nowy rok, w który wkroczyła jako singielka? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Ewy Gawryluk nie trzeba przedstawiać fanom polskich seriali i kinowych hitów. Aktorka może pochwalić się wieloma rolami (m.in. w: Kawalerskie życie na obczyźnie, Maszyna zmian. Nowe przygody czy Podatek od miłości) i urodą, której pozazdrościć jej mogą znacznie młodsze koleżanki z branży. 54-latka jest właścicielką jednych z najpiękniejszych nóg w show-biznesie.

Przez 22 lata Gawryluk spełniała się w roli żony Waldemara Błaszczyka. Para co jakiś czas pojawiała się razem na salonach, a na Instagramie publikowała zdjęcia z domowego zacisza czy ze wspólnych wakacji. Tym większe było zaskoczenie fanów, gdy pod koniec 2021 roku wydali wspólne oświadczenie z informacją o rozstaniu:

Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów.

Ewa Gawryluk rozwodzi się. Plany aktorki na nowy rok

W oficjalnym komunikacie Błaszczyk i Gawryluk zapewnili o wzajemnym szacunku i zachowaniu jak najlepszych relacji. Parę wciąż łączą nie tylko wspólne pasje i przyjaciele, ale przede wszystkim córka Maria. Jak po rozstaniu czuje się Ewa? Reporterka Jastrząb Post zapytała gwiazdę o jej plany na nowy rok, w który wkroczyła jako singielka:

Nigdy nie robiłam postanowień na nowy rok. Tym razem też się o to nie pokusiłam. Jest dobrze, tak jak jest. Myślę, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przede mną.

Trzymamy kciuki za Ewę.


Ewa Gawryluk z córką - Maria Błaszczyk

Ewa Gawryluk z córką - Maria Błaszczyk

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk - Dzień świra w Teatrze Kamienica, premiera opery 2017

Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk - Dzień świra w Teatrze Kamienica, premiera opery 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×