Córka Ewy Gawryluk zasłynęła w mediach z kontrowersyjnych zdjęć. Gwiazda z dystansem o jej zainteresowaniach

Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk

Córka Ewy Gawryluk zasłynęła z pięknych i kontrowersyjnych prac. Młoda artystka zyskała spore grono fanów na Instagramie. Jak na jej twórczość zareagowała aktorka? Wspiera ją w działalności artystycznej?

Ewa Gawryluk pod koniec roku przekazała do wiadomości publicznej, że rozwodzi się z Waldemarem Błaszczykiem. Para zakończyła związek po 22 latach małżeństwa, zapewniając w oficjalnym komunikacie, że wciąż może na siebie liczyć. W końcu nadal sporo ich łączy. Wspólny majątek, przyjaciele i córka, która już kilka lat temu zasłynęła w mediach.

Maria przeistoczyła się w gwiazdę Instagrama. Pociecha Ewy nigdy nie chciała być aktorką, mimo predyspozycji i talentu, o którym zapewniała sama Gawryluk. Dziewczynę fascynuje za to protetyka i charakteryzacja!

W social mediach, w których znana jest jako bloody.mary.13, robi prawdziwą furorę. Jej realistyczne, wykonane z dbałością o najmniejsze detale makijaże i rekonstrukcje robią niesamowite wrażenie, choć podziwiać mogą je jedynie ci o silnych nerwach.

Ewa Gawryluk o córce i jej kontrowersyjnych pracach

Zamiłowanie do makabreski, horroru i dużej ilości krwi wyraźnie bije z każdego zdjęcia, ale nie sposób nie docenić kunsztu autorki. Talent Marii doceniła sama Ewa, która wspiera ją jak tylko może:

Wspieram ją na każdym kroku. W każdym wieku. Wiadomo, że dziecko ma różne pomysły w zależności od wieku. Myślę, że trzeba za tym podążać, nie zniechęcać. Bezpiecznie pokazywać drogę, możliwości. I zobaczymy, co będzie dalej.

Czy Gawryluk widzi Marię jako gwiazdę show-biznesu?

To kompletnie nie ode mnie zależy. To zawsze zależy od tego małego człowieka, który wzrasta w takich, a nie innych warunkach. W takim, czy innym środowisku. I to zawsze zależy od małego człowieka, co będzie chciał robić.

Cała rozmowa poniżej, a prace córki Ewy w galerii.


Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Maria Błaszczyk w upiornym makijażu

Komentarze

 • Gość pisze:

  To w końcu czyja córka.blaszczyk czy gawryluk.ech piszą i nie wiedzą co.

 • Gośći pisze:

  Nie powiedzialabym ze jest sie czym zachwycac.Do czego to ma sluzyc jaki jest tego. cel.

 • Gośćlidia1234 pisze:

  Okropne. Czym się tu zachwycać? Bo ma się znanych rodziców i to jest talent?

 • Gość pisze:

  Dziewczyna ma talent do charakteryzacji. Bardzo realistyczne. Taki talent to rodzaj sztuki przez który się dziewczyna wyraża. Skoro ma niewątpliwie takie zdolności do realistycznych malunków na ciele tj tu zaprezentowanych na twarzy to powinna takie zdolności rozwijać. Praca przy robieniu charakteryzacji może być fascynująca i przynosząca ogromną satysfakcję. Życzę powodzenia i sukcesów w tej dziedzinie. Uważam że Marysia ma ogromny talent i niejeden może jej zazdrościć.

 • Gość pisze:

  Dziwne zainteresowania.Jest oryginalna!!!

 • Gość pisze:

  Ludzie ruszcie głową. Ona ma nazwisko po ojcu. Chyba to normalne.

 • no, cóż pisze:

  nie pokolei w głowie ………………….

  • Gość Felixa pisze:

   Jak można wspierać dziecko, które robi takie rzeczy. Radzilabym raczej psychologa i dobry przykład. Życie w sieci zawsze kończy się źle, bo to namiastka a nie rzeczywistość no i teraz rozwód rodziców, Cóż szkoda dziewczyny.

 • Gość pisze:

  To o czyjej córce jest ten artykuł?? Ewy Błaszczyk czy Ewy Gawryluk?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×