Ewa Farna zwolniła męża Haliny Mlynkowej! Kto teraz zajmie się jej karierą?

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Ewa Farna zakończyła współpracę z Leszkiem Wroną

Kariera Ewy Farnej to spełnienie marzeń wielu wokalistek. Gwiazda świetnie radzi sobie na dwóch rynkach muzycznych – polskim i czeskim. Wokalistka od lat zachwyca i młodszych, i starszych. Fani piosenkarki obejmują przedstawicieli kilku pokoleń, a jej najnowszy hit Na ostrzu śpiewa cały nasz kraj!

Zobacz: Margaret, Sarsa, Ewelina Lisowska, Łukasz Jakóbiak i inne gwiazdy w najnowszym teledysku Ewy Farnej!

Chwilę temu na Facebooku Ewy pojawił się wpis, z którego wynika, że piosenkarka zakończyła współpracę z mężem Haliny Mlynkovej, Leszkiem Wronką. Mężczyzna był przez 10 lat czeskim opiekunem i producentem gwiazdy. Wokalistka podziękowała mu w kilku zdaniach pisząc:

To było 10 pięknych lat. Niczego nie żałuję i zawsze będę Leszkowi wdzięczna za ogromne wsparcie, szkołę życia i mnóstwo projektów

Polskim managerem koncertowym gwiazdy wciąż pozostanie Damian Jacukowicz, który na co dzień odpowiada także za organizację występów Edyty Górniak i Eweliny Lisowskiej.

Czy decyzja gwiazdy oznacza, że jej kariera jeszcze bardziej skupi się na Polsce? Tak czy tak liczymy, że Ewa jest dopiero na początku swojej drogi i osiągnie wszystko, o czym marzy!

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Ewa Farna i Leszek Wronka nie pracują już razem

Ewa Farna śpiewa hit Zbigniewa Wodeckiego

Ewa Farna zakończyła współpracę z Leszkiem Wronką

Halina Mlynkowa, Leszek Wronka

Leszek Wronka nie jest już czeskim managerem Ewy Farnej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×