Ewa Farna co roku odmawia udziału w Eurowizji: „To by było świetne przeżycie, ale…”. Zdradziła nam, dlaczego nie chce wystąpić

Ewa Farna o Eurowizji

Ewa Farna jest cenioną i lubianą piosenkarką. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Nigdy jednak nie brała udziału w Eurowizji. Teraz zdradziła czy miała kiedyś propozycje występu i jaki kraj chciałaby reprezentować – Polskę czy Czechy?

Ewa Farna jest popularną i cenioną piosenkarką. Na swoim koncie ma wiele hitów. Współpracowała z najlepszymi muzykami w kraju. Talent muzyczny przejawiała już jako malutka dziewczynka. Z sukcesami występowała na przeglądach, festiwalach i konkursach wokalnych.

Jako 12-latka brała udział w słynnej Szansie na sukces. Wykonała utwór Ryszarda Rynkowskiego Za młodzi, za starzy. Za swój występ dostała główną nagrodę. Kilka lat po tym wydarzeniu nagrała solową płytę, która bardzo szybko zyskała status platynowej. Kolejne lata przynosiły nowe albumy wysadzone hitami.

Ewa Farna o Eurowizji. Czy chciałaby wziąć udział?

Mimo licznych sukcesów i niepodważalnego talentu Ewa Farna nigdy nie wzięła udziału w najsłynniejszym w Europie konkursie wokalnym, czyli Eurowizji.

Fani piosenkarki nie kryją, że to wielka szkoda, i że kibicowaliby swojej idolce. Gdyby jednak zdecydowała się wystąpić na Eurowizji, to pojawia się pytanie, jaki kraj chciałaby reprezentować. Piosenkarka, chociaż wielokrotnie podkreśla w wywiadach, że czuje się Polką, ma korzenie czeskie, biegle też posługuje się tym językiem.

Farna nie ukrywa, że często jest zapraszana do udziału w Eurowizji:

Dostaję często te propozycje, ale już od paru lat odmawiam. Nawet dlatego, żeby nie określać się po żadnej stronie. Myślę, że jestem z znana z tego, że jestem polsko-czeską piosenkarką. Można by to było fajnie wykorzystać, że jestem reprezentantką Czech albo Polski i można głosować itd.

Ewa uważa, że z pewnością Eurowizja byłaby to dla niej świetnym przeżyciem:

Myślę, że byłoby to dla mnie świetne przeżycie. Ale nie czułabym się tam dobrze. Nie jestem w stanie napisać piosenki, która podbiłaby uszy i serca wszystkich widzów w całej Europie. Ale nigdy nie mów nigdy. Na razie zawsze mówię nie.

Jesteście fanami Ewy?


Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×