Eva Minge założyła fundację, a jej ambasadorką została wyjątkowa modelka [WIDEO]

Fundacja Ewy Minge – Black Butterfiles

Jakiś czas temu Eva Minge ogłosiła światu, że zakłada fundację, która ma pomóc chorym w walce z nowotworem. A dla większej wiarygodności tego projektu postanowiła wytatuować sobie mnóstwo czarnych motyli na całym ciele.

Zobacz: Eva Minge zdradziła, co tak naprawdę kryje się za jej nowymi tatuażami w kształcie czarnych motyli

Ambasadorką Fundacji Black Butterflies, została Katarzyna Kowalczyk – kobieta która przez kilka lat walczyła z rakiem.  Dlaczego to właśnie ona?

Wyobraziłam sobie na niej te moje piękne, czarne, demoniczne lekko, ale i romantyczne suknie, te czarne motyle. I to jest moja modelka – powiedziała Eva Minge.

Skąd u kreatorki mody pomysł na fundację, która będzie zajmować się pomocą ludziom dotkniętym rakiem? Ponieważ w rodzinie Evy ta choroba obecna jest od pokoleń. Zmarła na nią matka gwiazdy, a teraz z nowotworem walczy jej ciotka. Projektantka dzięki fundacji chce aktywizować osoby chore i wspierać w walce, żeby poczuły, ze nie są na świecie same. Postanowiła, że część dochodu ze sprzedaży jej kolekcji będzie przekazywany na konto fundacji.

Wszystko zaczęło się od pokazu w Paryżu kolekcji Haute Couture Black Butterflies, a dziś ten projekt jest w bardzo zaawansowanym stadium. Projektantka tworzy „córkę-spółkę” w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Sama mówi o nim, że to jej trzecie dziecko, które bardzo kocha i jest z niego dumna.

Posłuchajcie co jeszcze powiedziała o Fundacji Black Butterflies.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×