Eva Minge kolejny raz to zrobiła. Gwiazdy dosadnie wyjawiły, co sądzą o jej nowej kolekcji! [WIDEO]

Eva Minge pokaz

Eva Minge pokaz

Gwiazdy zachwycone nową kolekcją Evy Minge

30 września w pięknych wnętrzach warszawskiej restauracji Endorfina odbył się fenomenalny pokaz najnowszej kolekcji Evy Minge. Ewa to jedna z najlepszych projektantek w naszym kraju, jej kolekcje są zachwycające i królują także na światowych wybiegach. Podczas pokazu pojawiły się gwiazdy, które od lat wspierają projektantkę.

Sama Teresa Rosati, nie mogła wyjść z podziwu nad pracami Evy. W rozmowie w reporterką Jastrząb Post wyznała, że jest zachwycona kolekcją:

Ja już ją widziałam nie osobiście w Paryżu, ale na innych zdjęciach, filmach. Kolekcja bardzo piękna, bogata i rzeczywiście wymagająca niezwykłych umiejętności i wyobraźni projektanta jak i osób wykonujących. Wszystkie aplikacje były to aplikacje ręcznie naszywane. Bardzo pięknie wyglądająca kolekcja, bardzo kobieca. Taka typowa, jeśli chodzi o formę dla Evy. Podziwiam ją.

Majka Jeżowska również jest pod wrażeniem najnowszej kolekcji projektantki:

Tweedown kardigany, tweedowe ramoneski, no cudowne. Frędzle, strzępiony tweed, do tego te czapy, bluzy z cekinowymi kieszeniami. Świetne spodnie bojówkowe.

Za co Evę ceni jedna z najsłynniejszych polskich Słowianek, Paula Tumala?

Za klasę i szyk. Jak widzę sukienki od Evy Minge to od razu widać, że wchodzi i jest takie wow.

Eva Minge o najnowszej kolekcji

Co o swojej kolekcji powiedziała sama projektantka?

Inspirowałam się Chanel. To jest jedyna osoba,  z której czasami czerpię. Bardziej z zapachu, atmosfery, tkaniny. Dla mnie takim odkryciem, jest właśnie samodział. To jest tkanina, z której była zrobiona większość kolekcji. kiedy w Paryżu pokazałam trochę takiego samodziału, ta kolekcja zebrała tak niesamowite recenzje i takie zainteresowanie się pojawiło z całego świata, że postanowiłam rozwinąć ten temat.

A wy jak oceniacie jej najnowszą kolekcję?

Ociekająca seksowną czerwienią Paula Tumala nie miała sobie równych na pokazie Evy Minge. Sukienka to mały pikuś, zobaczcie na jej kozaki!

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała

Gwiazdy na otwarciu aparthotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka: Eva Minge, Radosław Majdan, Sławek Uniatowski, Jakub Kucner


Lidia Kopania – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Lidia Kopania – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Paula Tumala – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Paula Tumala – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Jakub Kucner – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Jakub Kucner – Eva Minge, pokaz kolekcji Chanel, Mon Amour

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×