Sara Egwu-James o wygranej w preselekcjach na Eurowizję Junior 2021. Wygra? Jak jej szanse oceniają Roxie i Ala Tarcz? [WIDEO]

Roksana Węgiel i Ala Tracz

Roksana Węgiel i Ala Tracz

Sara Egwu-James wygrała preselekcje na Eurowizję Junior 2021. Zobacz, co nam powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników. Jej szanse oceniły Roksana Węgiel i Ala Tarcz.

W niedzielę 26 września poznaliśmy reprezentantkę Polski na Eurowizję Junior 2021. Decyzją widzów i jurorów do Paryża poleci zwyciężczyni The Voice Kids — Sara Egwu-James. Określana mianem polskiej Whitney nastolatka przygotowała na potrzeby konkursu piosenkę Somebody.

Sara Egwu-James o Eurowizji Junior 2021. Jak jej szanse oceniają Roxie i Ala Tracz?

Tuż po ogłoszeniu wyników Sara skomentowała swój sukces w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Nie ukrywała swojej radości i wielkich nadziei, jakie wiąże z występem w stolicy Francji.

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało. To są takie emocje. Jestem bardzo dumna z fanów, z rodziny i ze wszystkich. I szczerze- jestem dumna z siebie, że mi się udało.

Jakie są trzy najmocniejsze atuty jej piosenki?

Przekaz, jaki ma ta piosenka. Melodia, piękne akordy. I cała otoczka tego, jaka jest ta piosenka.

Kto namówił ją do udziału w dziecięcej Eurowizji?

Zastanawiałam się nad tym z moją mamą, moją rodziną. I tak jakoś wyszło, że mnie namówili.

Czy zastanawiała się, jak powinna zaprezentować się w Paryżu?

Jeszcze nie zdążyłam. Ale mamy jeszcze trochę miesięcy.

 

A jak jej szanse w Eurowizji Junior ocenia laureatka konkursu z 2018 roku — Roksana Węgiel? Według Roxie piosenka Egwu-James idealnie wpisuje się w klimat formatu i niewykluczone, że zapewni nam po raz trzeci w historii pierwsze miejsce.

Bardzo mi się podoba jej piosenka. Uważam, że Sara ma wielki potencjał. Mocno trzymam kciuki. Być może wygramy trzeci raz. Fajnie by było. Myślę, że ta piosenka jest idealna na Eurowizję Junior.

Ala Tracz, która rok temu walczyła o wygraną dla Polski, jest zachwycona tegoroczną propozycją:

Piosenka jest naprawdę super. Gratuluję Sarze. Naprawdę super.

Czy Roksana ma dla Sary jakieś rady lub patent, co powinna zrobić Sara, aby wygrać Eurowizję Junior?

Myślę, że patentu nie ma. Jedyne, co mogę doradzić, to żeby kierować się sercem, być autentycznym i robić swoje. Ważne jest na pewno skupienie przed występem. To, o czym Edyta mówiła dziś na konferencji. Zresztą mi też o tym jeszcze przed Eurowizją wspominała wiele razy. To na pewno jest bardzo ważne. Takie skupienie, wyciszenie się przed występem. Te 5 minut trzeba znaleźć dla siebie.

Jak podoba wam się piosenka Somebody?


Sara Egwu-James

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James, Miłosz Świetlik Skierski, Maria Stachera

Sara Egwu-James, Miłosz Świetlik Skierski, Maria Stachera

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×