Szukaj

Eurowizja 2020: Reni Jusis rozważa udział w konkursie. Czego obawia się najbardziej? [WIDEO]

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2020? Reni Jusis nie ukrywa, że chętnie wzięłaby udział w konkursie, ale ma związane z tym pewne obawy. Jakie? O tym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Reni Jusis Eurowizja 2020

Reni Jusis Eurowizja 2020

Do Eurowizji 2020 pozostało jeszcze sporo czasu. Zanim dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę podczas konkursu, który odbędzie się w Holandii, znamy pierwszych zainteresowanych ewentualnym udziałem. Do grona potencjalnych kandydatów zalicza się Reni Jusis.

Zobacz: Skandal na Eurowizji 2019! Zmieniono wyniki po finale! Przez rażący błąd Polska nie wyszła z grupy!

Eurowizja: Reni Jusis nie mówi nie

Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że nie wyklucza swojego uczestnictwa w wydarzeniu. Ma jednak pewne obawy związane z samym występem:

Rzeczywiście, wychodzę z założenia, że nie warto mówić, że nigdy czegoś nie zrobię, bo lubię nowe wyzwania, ale z drugiej strony Eurowizja jest niezwykle trudna. To wielkie wyzwanie, bardzo mało czasu – przyznała.

Według Reni Jusis największym minusem Eurowizji jest czas, jaki artysta ma na zaprezentowanie swojego utworu. Słynne 3 minuty to za mało, by gwiazda mogła w pełni przekazać publiczności emocje i zaprezentować maksymalną skalę swoich umiejętności:

Ja rzeczywiście spalam się w tak krótkim czasie na scenie, potrzebowałabym godziny koncertu, żeby się dobrze poczuć, a tutaj są 2, 3 minuty i ogląda to cała Europa, może świat. Nie wiem, czy uniosłabym to psychicznie.

Reni Jusis obiecała za pół roku wrócić do tematu Eurowizji, wtedy bowiem prawdopodobnie ogłoszony zostanie format wyboru polskiej piosenki i reprezentanta na 65. edycję konkursu:

Jak będzie czas, a myślę, że to będzie tak za pół roku, to zacznę się nad tym zastanawiać.

Udział Reni Jusis na Eurowizji to dobry pomysł? My jesteśmy na tak, a wy? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Kto z Polski powinien jechać na Eurowizję 2020? Internauci wybrali najlepszych kandydatów! Oto faworyci

Kiedy i gdzie jest Eurowizja 2020?

30 sierpnia ogłoszono, że Eurowizja 2020 odbędzie się w Rotterdamie w dniach: 12, 14 maja (półfinału) i 16 maja (finał). Polska (TVP) na razie nie potwierdziła swojego udziału w konkursie, choć wydaje się to jedynie formalnością.

Jastrząb Post miał okazję zajrzeć za kulisy gali MTV EMA 2016, która odbywała się w Rotterdam Ahoy, czyli w miejscu, w którym zostanie zorganizowany konkurs Eurowizji 2020. Czy w podobnych luksusach będą odpoczywać uczestnicy biorący udział w wydarzeniu?


Reni Jusis - jesienna ramówka Polsat 2019

Reni Jusis - jesienna ramówka Polsat 2019

Reni Jusis – Fryderyki 2019

Reni Jusis – Fryderyki 2019

Reni Jusis – Fryderyki 2019

Reni Jusis – Fryderyki 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×