Eurowizja 2022. Paula Tumala wskazała najlepszą piosenkę i przekazała rady dla reprezentanta Polski

Paula Tumala o Eurowizji

Paula Tumala o Eurowizji

Paula Tumala wspomina występ na Eurowizji 2014. Wspomina emocje, jakie towarzyszą jej co roku, gdy rozpoczyna się konkurs. Zdradziła, kogo wysłałby na tegoroczną edycję.

Kariera Pauli Tumali ruszyła z kopyta w 2014 roku, po występie na Eurowizji w Kopenhadze. Modelka reprezentowała Polskę, ubijając masło na scenie w trakcie występu Cleo. Jej kształty przyspieszyły o szybsze bicie serca tysiące mężczyzn w Europie. Na temat biustu gorącej blondynki rozpisywały się najpoczytniejsze zagraniczne media, spekulując, czy jest on darem natury, czy efektem pracy chirurga plastycznego.

Dziś już wiadomo, że Paula zdecydowała się poprawić swoje kształty, nad czym od kilku lat coraz mocniej ubolewa. Wypełnione silikonem piersi są sporym obciążeniem dla jej kręgosłupa, dlatego wkrótce podda się zabiegowi ich usunięcia. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Z kolei reporterce Jastrząb Post przypomniała emocje, jakie towarzyszą jej, gdy wraca wspomnieniami do Eurowizji.

Paula Tumala o występie na Eurowizji 2014

Gdy tylko zaczyna się maj, Paula przypomina sobie, jak wspaniale było w stolicy Danii. Do dziś uważa, że udział w konkursie jest najlepszym, co się jej przytrafiło. Nie potrafi ukryć swojej wdzięczności wobec Cleo i Donatana, którzy akurat ją wybrali na sceniczną ozdobę.

Jak już przychodzi ten miesiąc maj, to rusza mnie serduszko, bo przypomina mi się jak byłyśmy z Cleo i Donatanem w Kopenhadze, czuję całe to napięcie, jak to było, przypomina mi się i nawet wyświetlają mi się te przypomnienia na Facebooku czy Instagramie. Przez to, że nie mam za bardzo czasu, nie jestem zbyt na bieżąco. Natomiast jedyną radą, jaką mogę dać osobom, które trafią na tę scenę, to żeby po prostu dać z siebie wszystko i korzystać z chwili. To są naprawdę najpiękniejsze wspomnienia. Zawsze będę wdzięczna Cleo i Donatanowi, za to, że właśnie ja miałam przyjemność występować wtedy na Eurowizji.

Przy okazji Tumala zdradziła, za kogo trzyma kciuki w preselekcjach na Eurowizję 2022, które odbędą się 19 lutego. Seksbomba liczy, że Polacy wyślą Darię z hitem Paranoia, który na YouTubie odtworzono już ponad 10 milionów razy:

Chyba sercem jestem z Darią i jej piosenką „Paranoia”. Piosenka wpada w ucho i myślę, że nie ma osoby, która nie usłyszałaby tej piosenki i nie tupnęła nóżką.

Cała rozmowa poniżej.

Występ Pauli Tumali na Eurowizji 2014:


Paula Tumala na Eurowizji 2014 ubijała masło

Paula Tumala na Eurowizji 2014 ubijała masło

Paula Tumala na Eurowizji 2014

Paula Tumala na Eurowizji 2014

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014

Donatan i Cleo na Eurowizji 2014

Komentarze

 • Gość bbb pisze:

  No ale osobowość się wypowiada jakaś Tumala,cycki na wierzchu i rozkraczona na scenie.Nawet chórkiem nie była, no ale to wizja Donatana,wstrętnego grubasa co wszystkie baby z zespołu po tyłkach klepał.Ale z niej ekspertka muzyczna.Ludzie w swojej masie mają zawsze rację.Oni zagłosują.Nie znamy wszystkich utworów może są świetne .Daria nikomu nie znana mieszka w Anglii nagle pojawia się.Piosenka z serii dance ,ona zero ciekawego mocnego ,głosu,twarz jakby wybotoksowana ,usta pogrubione..Co to ma być?Wybierajmy takich co mają głos,charyzmę ,tworzą w kraju są znani i lubiani.Nie musi wygrać ale będzie nas godnie reprezentował.

  • Kryspinek pisze:

   Już Polska sie nawybierala myśląc podobnie jak ty głupi ćwoku. Daria tylko na Eurowizję a nie jakieś smęty. Dziecieca Eurowizja lepiej wypada bo wysyłamy energiczne piosenki.

 • Eliza pisze:

  Najlepszy utwór Ani Byrcyn, ale zbyt ambitny na Euriwizję, a szkoda.

  • Gośćgłos pisze:

   Tylko pan Krystian Ochman to jest głos nie zmarnujmy a nie takie paranoję,na dyskotekę w piwnicy

 • Annnnna pisze:

  Jej na miniaturce myślałam ze to p. Janachowska 😮‍💨

 • Gość pisze:

  Wokal i oryginalność też mieliśmy np. Zespół Tulia. Natomiast Daria ma piosenkę dynamiczną i brzmi bardzo zagranicznie Na początku myślałem że to jakiś zagraniczny artysta śpiewa

  • Gość pisze:

   Tylko trzeba potrafić sprzedać taki utwór Eutipie. Tancerze Egustiny ,świecące neony sztuczne ognie itd to nie jest przepis na sukces.

   Poczekam jeszcze za Ochmanem zanim będę mówił kto na Rurowizje.

  • Gość pisze:

   Tulia miała pecha. 2 punkty dzieliły nas od finału. Tym większy pech że nasza prezentacja w odbiorze telewizyjnym słaba. Ujęcia z daleka czy pokazywanie publiczności i ciezkie stroje. Miały pecha.

 • Gość pisze:

  Tylko Daria!!

 • Gln pisze:

  Propozycja Darii wpada w ucho. To utwór dynamiczny, współczesny i co ważne, autorstwa młodej, silnej, niezależnej kobiety, czyli to, co lewacka Europa lubi najbardziej.

 • Gość pisze:

  Tylko Ochman

 • Gość pisze:

  Ja czekam za Ochmanem.

  Myśmy już mieli piosenkę z przytupem. Pan w kapeluszu i szwedzki wokalista . Taki hit a na żywo uszy więdły.
  My nie Szwedzi nie potrafimy z kaszany zrobić szynki.

  Więc stawiam na wokal i oryginalność.

  • Kryspinek pisze:

   Tylko że to nie była fajna piosenka. Gromee pisał ją ad hoc poto żeby zmieścić się w czasie przed eurowizją. Ukłony dla Gromeego ale to nie był hit i zagraniczni fani jeszcze przed eurowizją na żywo nie obstawiali tej piosenki. A z piosenką Paranoia zagraniczni fani są na tak.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×