Eurowizja 2022. Krystian Ochman musiał wprowadzić zmiany w występie: „Zdarzyło się i musieliśmy się dostosować”. Co poszło nie tak? [WIDEO]

Krystian Ochman o Eurowizji 2022

Krystian Ochman o Eurowizji 2022

Krystian Ochman o przygotowaniach do Eurowizji 2022. Jak ocenia swoje próby i do jakich zmian zmusiły go problemy techniczne? Czy musiał posiłkować się akcesoriami zakupionymi w sklepie budowalnym?

Od kilku dni w Turynie trwają przygotowania do konkursu Eurowizji, który odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja. Wielki finał poprzedzą dwa półfinały, z których do decydującej części show dostanie się po 10 najwyżej ocenionych artystów. Barw Polski bronić będzie Krystian Ochman, który wykona premierowy utwór River.

Polak ma za sobą dwie próby przed Eurowizją. Po ostatniej udało się nam z nim porozmawiać. Ochman opowiedział reporterowi Jastrząb Post, który jest na miejscu we Włoszech, o swoich wrażeniach i zmianach, jakie zostały wprowadzone do scenicznej prezentacji. Wszystko przez techniczne problemy ze strony organizatorów.

Eurowizja 2022. Krystian Ochman o próbie i zmianach w występie

Jak Krystian ocenia swoją drugą próbę w Turynie, po której zebrał serię zachwytów od internautów i bukmacherów, w których rankingu awansował na 5. miejsce z 8.?

Dobrze. Dobrze się czuję. Dużo się dzieje, bo wszystko idzie w dobrym kierunku, ale jeszcze nie mam tej satysfakcji finalnej. Finalnego produktu jeszcze nie widziałem, ale nie ma niczego, czego nie możemy zmienić i wydaje mi się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Cieszę się, że jestem tu.

W trakcie przygotowań do Eurowizji organizatorzy musieli zmienić układ sceny przez jeden z elementów, który nie działał poprawnie. Jak duży wpływ miało to na występ Polski? Czy konieczne było wprowadzenie zmian?

Trochę chyba tak. Mieliśmy całą ścianę wizuali, a teraz przez brak słońca, jak je ściągnęli, to trochę je nam odbiera. Byliśmy w stanie to uzupełnić światłami i wizualem po środku. Nie możemy się gniewać na coś, na co nie mamy wpływu. Zdarzyło się i musimy się dostosować.

Kilka dni temu w social mediach pojawiła się informacja o problemach z akcesoriami niezbędnymi do występu Ochmana. Według niepotwierdzonych doniesień polska delegacja musiała posiłkować się przedmiotami zakupionymi w jednym z dużych dyskontów budowlanych. Jak do całej sytuacji odniósł się Krystian?

Nie mam Twittera, więc nie jestem świadomy [doniesień – red.], ale myślę, że wielu reprezentantów musiało dostosować się na różne sposoby po tych problemach technicznych. Czasami trzeba się dostosować i będzie okej.

Przy okazji Ochman opowiedział o tym, co zdążył zobaczyć we Włoszech w wolnych chwilach, a z jakich wycieczek musiał zrezygnować:

Była wycieczka do Mediolanu, ale ja nie pojechałem z nimi. Jest mi bardzo przykro, bo jestem osobą, która lubi trochę pozwiedzać. Ale padało i było trochę zimno. Nie chciałem przeziębić się, bo jeszcze wiele [występów] przede mną. Już byłem w Turynie, ale wiem, że fajnie gdzieś jeszcze poza byłoby jechać.

Cała rozmowa poniżej.


Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Krystian Ochman na Eurowizji 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Krystian juz został zauważony. Dzisiaj slyszalam wiele pochlebnych słów w telewizji włoskiej. Jest stawiany w czołówce najlepszych…

 • Stenia pisze:

  Wspaniały nasz Krystian Ochman wysłuchałam wiele piosenek tych niby faworytów i nikt nie sięga do talentu pana Krystiana Ochmama po prostu jest nepowtarzalny, jedyny w swoim rodzajù,NAJLEPSZY!!!!

 • Gość pisze:

  A ja trzymam kciuki za Pana Chrystiana i liczę na miejsce pierwsze

 • Gość pisze:

  na co wyliczycie.Jestescie nakarmieni tym co pisze pudelek i plotek … wygra wygra dla niego bedzie sukces jesli wejdzie do finalu. A piosenka jest nudna

  • GośćXxx pisze:

   Ty jesteś nudny, krytykancie. Jedź tam, wystąp, zrób lepiej….Jesteś smutnym stworzeniem.

  • Gość pisze:

   Piosenka bardzo ładna.Osoba która pisała że piosenka jest nudna nie zna się na muzyce.

  • Gość Ber. pisze:

   Piosenka bardzo ciekawa i muzyczna,trzymamy kciuki.

  • Stenia pisze:

   A ty nawen skomentować nie umeesz? Jak się nudzis to słuchaj disvo polo!

 • Gość pisze:

  Poprostu nie lubią nas w Europie

  • Gość 1 pisze:

   Co ty pieprzysz za farmazony.Nie lubią,a co to przyjaciele z podwórka? jakiś stary slogan .To trzydziestu paru krajów też nie lubią bo nie zajmą pierwszych miejsc.A reszty też nie lubią bo niektórzy nawet do finałów nie dotrą.

 • Gość Ważka pisze:

  I bez tego całego blichtru p. Christian ze
  swoim przepięknym głosem powinien zwyciężyć ten marnej jakości konkurs. Pytanie jest czy oceniamy szoł, sytuację polityczną czy sam występ i wykonanie piosenki.

  • Gość Jogo pisze:

   Zgadzam się w 100 procentach .
   Ochman to Ochman , super Star !!!!!

  • Stenia pisze:

   Podzielam pana opinię.Z tego co obejrzałam i wysłuchałam to Krystian jest najlepszy!!!!On powinien wygrać bo to r!adko spotykany talent, pieknie wykonuje, piękny głos ,jestem zachwycona

 • Gość optymista pisze:

  Będzie wysoko bukmacherzy się prawie nie mylą.W pierwszej piątce w finale.Ale tutaj Polonia musi wspomóc w głosowaniu telewidzów. Tak jak było w przypadku Michała.Utwór bardzo refleksyjny, głos wspaniały,urody nie brakuje będzie dobrze.

  • Gość pisze:

   Duzo tu troli z TVPiS, którzy pompują tego kościelnego spiewaka podobnie jak Brzozowskiego! Tylko nie dostancie udaru jak nie wygra buhaha!

 • Gość pisze:

  Ostatnie miejsce w finale. Zobaczycie

  • Gość pisze:

   Jak zwykle nic nie wygramy….po co kombinować.Dobrze,że chociaż dzieci nas godnie zareprezentowaly…

  • Gość 66 pisze:

   Ty chyba dalej od Darii,fanka?Twoja Daria już wtedy u bukmacherów była niewidzialna.A Krystian od razu wysoko wystrzelił,więc nie pisz bzdur.Nie musi wygrać bo są różne uwarunkowania,chociażby wyróżnić Ukrainę bo wojna.Ale samo pokazanie się tego świetnego wokalisty,jego ciekawego utworu i świetnej skali głosu to już sława, wszak ogląda to 200 mln telewidzów.Nawet gdy zajmie wysokie miejsce od 2-5 to już sukces.Pozostanie w pamięci.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×