Sara James o obrzydliwym zachowaniu matki swojej rywalki. Czy wiedziała, że Armenia gra nieczysto na Eurowizji Junior 2021?

Sara James o Eurowizji Junior 2021

Sara James o Eurowizji Junior 2021

Sara James wypowiedziała się na temat zachowania mamy Maleny. W jaki sposób oceniła jej wezwania do bojkotu?

Sara James zajęła drugie miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2021. Została zdeklasowana przez Ormiankę – Malenę. Wielu naszych rodaków uważa, że to jednak Sara powinna wygrać. Dla nich to ona ma lepszy głos i przedstawiła lepszy utwór. Internauci wskazują też na niezbyt honorowe zachowanie matki reprezentantki Armenii.

Kobieta namawiała fanów swojej córki do tego, aby bojkotowali Polskę. Dodała na Instagramie komunikat o następującej treści, czym tylko rozgrzała nastroje widzów Eurowizji Junior do czerwoności:

Dzisiaj o 23 rozpoczyna się głosowanie w konkursie Eurowizja Junior 2021. Mam tu kilka rad, jak zagłosować więcej razy z twojego urządzenia. Wybierz Armenię jako swój pierwszy głos, a później zaznacz 2 państwa. NIE głosuj na Polskę, Francję i Rosję jako swój pierwszy wybór. Powodzenia!

Sara pogratulowała Ormiance zwycięstwa. Podziękowała też swoim fanom  za wielkie wsparcie, jakie jej okazali. Młoda dziewczyna powiedziała:

Kochani, dziękuje pięknie za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście! Ostatecznie zajęłam 2 miejsce i jest to dla mnie OGROMNY SUKCES! Dziękuje całemu mojemu teamowi obecnemu ze mną na miejscu i nie tylko, Wasze wsparcie dodawało mi skrzydeł! Teraz pora na chwilę odpoczynku i lecimy dalej! Lov u! Malena, gratulacje, byłaś niesamowita

Już po przegranej, nasza reporterka porozmawiała z Sarą i zadała jej kilka pytań, w tym te dotyczące zachowania matki Maleny.

Sara James o zachowaniu matki Maleny. Jak je oceniła?

Sara James w rozmowie z nami wymieniła m.in. swoich faworytów w konkursie.

Nie wiem, czy jestem w stanie wybrać 3. Piosenki są genialne. Patrzę pod kątem tego, że się związałam z tymi ludźmi i miło to wspominam. Armenia była genialna, jej piosenka Qami Qami jest przecudowna. Francja, Ukraina, Hiszpania. Wszystkie te piosenki były piękne.

Powiedziała nam też o tym, czy czuła presję na to, aby wygrać tę rywalizację.

Nie. Ja byłam nastawiona na zasadzie, że jadę tam, aby pokazać swoje serducho, siebie i tak było. Wszyscy mnie wspierali. I wiem, że cała Polska mnie wspierała. To piękne uczucie.

Jak z kolei odniosła się do sytuacji, w której mama Maleny zachęcała, aby nie głosować na Polskę?

Ja z Maleną mam bardzo dobry kontakt i gratuluję tej dziewczynie, bo jest niesamowicie utalentowana, a to, co tam było to nieważne.

Cała rozmowa poniżej:


Screen wiadomości mamy Maleny

Screen wiadomości mamy Maleny

Sara James wróciła do Polski

Sara James wróciła do Polski

Malena

Malena

Komentarze

 • Gość pisze:

  Malena wyszła dobrze tylko w teledysku. Live to była kiepścizna – głos nijaki i bardzo nieczysto. Sara na żywo po prostu fantastycznie. Teledysk świetny ale wersja live po prostu rewelacja.

 • Gość Marx pisze:

  Tera to Skupiajmy sie W W. C. Towarzysze I towarzyszki Towarzyszy na Walce z Covidkiem 2022 heheh🤭🤭🤭

 • Gość bbb pisze:

  Ruskie trolle w akcji.Poznać ich po krytyce wszystkiego co polskie
  .

  • GośćTyfusek pisze:

   Teraz trzeba skupic sie w W. C. Na Walce z Covidkiem 2022 hehehe🤭🤭🤭🤭

 • Gość pisze:

  Uczciwe 2. miejsce jest lepsze niż 1. zdobyte w nieuczciwy sposób, dlatego dla nas Sara zdecydowanie wygrała

 • Iza pisze:

  Znów pisanie bzdur. Wygrała najlepsza. A zresztą teraz dzieci nie śpiewają tylko się wydzierają. Zamiast być ubrane bez makijażu a są poubierane w jakieś cudaczne ubrania a na twarzy tony makijażu. Gdzie te dzieci. Kiedyś był zespół Gawęda .

  • Gość pisze:

   Dobrze napisane kiedyś. Teraz mamy XXI w. Czasy inne o obyczaje też. Ślicznie dziewczynki wyglądały i cudnie śpiewają

  • Gość pisze:

   Kiedyś to były dwa programy TV na całą Polskę, z czego tylko jeden nadawał w kolorze.

 • Znawca pisze:

  Sara powinna zwyciężyć bo śpiewała najpiękniej ze wszystkich, ma niesamowity talent i piosenka też była przepiękna. Nie ma sprawiedliwości na świecie.

 • Gośćbet pisze:

  Podobieństwo do Viki Gabor tej Armenki bylo uderzajace . Takze w polowie to kopia naszej Viki . Sara byla super

 • Gość pisze:

  Sara ma lepszy głos od Ormianki,ale stała sztywno jak manekin,bez wyrazu. Ormianka pełna ekspresji i wyglądała jak dziecko,a nie jak stara małżeńska. Słusznie wygrała Malena. Świetny był też chłopczyk z Francji.

 • Gość pisze:

  Co znaczy zdeklasowała?wygrała głosami polskiego tzw. Jury, czyli chodzi znowu o kasę, bo jak inaczej logicznie to wytłumaczyć….

 • Gość pisze:

  Dwa lata temu Wygrała Viki a do ostatniego momentu była druga bo prowadził rewelacyjny chłopiec z Kazachstanu.Pamiętacie jego minę zdziwienia kiedy w ostatnich sekundach spadł na drugie miejsce? Był bezkonkurencyjny. W tym roku spotkało to niestety naszą reprezentantkę, która była lepsza wokalnie a zajęła drugie miejsce. Los niestety przewrotny jest…

 • Gość pisze:

  To może pisiory teraz też zadzialają zeby nasza dziewczynka jednak wygrala tak jak to robili z Lewandowskim. TVPis na pewno się o to postara żeby zalatwić i żeby Kurski znowu się chwalił jaki jest wspanialy.

 • Widz pisze:

  Rok temu bladą Alę ubrano w białą sukienkę. W tym roku sniadą Sarę w różową sukienkę kiedy właśnie lepiej Sarze w białym.Dziewczynki wyglądały jak lalki

 • Gość pisze:

  Głosowanie nie było do końca fair,bo dało się zauważyć,że kilka krajów głosowało na piosenki swoich sąsiadów.Poza tym mamy kilka dni po Eurowizji,a moje dzieci nucą piosenkę w wykonaniu Sary,która wpadła im w ucho,a nie Maleny.

 • Gość pisze:

  Ile można pisać bzdury?czemu Armenia wygrała a nie Sara itd.szukajac nowe sesacji ,bo macie problem chyba z tym krajem….a tak naprawde Malena lepsza byla i utalentowana w kierunku muzycznym od dziecka .Wygrala slusznie a wy nadal nie możecie pogodzic

  • Armenka pisze:

   Uważam, również, że była lepsza, bardziej naturalna, dziewczęca, nasza reprezentantka pomimo dużego talentu i obycia wyglądała jakoś tak staro, mało energicznie , nudno, jak kobieta 30letnia a nie 13latka

  • Gość pisze:

   G…prawda,uklady i układziki, do tego karygodne podejście matki zwyciężczyni. W czym niby to beztalencie było lepsze?

 • Gość ko pisze:

  O matko, matko, znowu jęczenie i lament.
  Lewy nie wygrał zlotej pilki, to żebranina odchodzi od kilkunastu dni, teraz dziewczyna ma drugie miejsce, to znowu jojczenie.
  To co czyjaś matka gadała nie ma znaczenia. Niezbyt to eleganckie, ale nikogo nie zmuszała, jazdy głosował, jak chciał.
  Polska ekipa dala Armenii 12 punktów i to przesadziło o jej wygranej.

  • Suzi pisze:

   I dobrze ,że dala 12 punktów bo Armenia była najlepsza i tyle

  • Gość pisze:

   Też tak uważam.

  • Gość pisze:

   Nasze reprezentantki nie wyglądają na swój wiek. Ich wygląd pozostawia wiele do życzenia, takie maleńkie-stareńkie. Po odniesieniu sukcesu robią z siebie kogoś, kim nie są. Węgiel, Gabor wyglądają, jak osoby między 30 a 35 rokiem życia. Przedstawicielka Armenii zasłużyła na pierwsze miejsce zarówno piosenką, głosem jak i wyglądem. Wyglądała jak osoby w jej wieku a nie jak polityka.

 • Gość pisze:

  Sara była najlepsza! Została skrzywdzona. To jej należało się zwycięstwo. Jeszcze z taką klasą reaguje na to co ją spotkało. Brawo!

 • Gość pisze:

  Taki live młodzi zdolni kariera przed nimi kazdy pójdzie swoją drogą a reszte pokazą inne telewizje oby nie tylko tvp europe i wyborcza bo you tube tez jest i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×