Eurowizja Junior 2021. Agustin Egurrola szykuje show dla Sary James. Zdradził nam szczegóły [WIDEO]

Agustin Egurrola, Sara Egwu-James

Agustin Egurrola czuwa nad choreografią, z którą Sara Egwu-James zaprezentuje się podczas Eurowizji Junior 2021 już w grudniu. Co zobaczymy na scenie w Paryżu?

Eurowizja Junior to jeden z najbardziej prestiżowych dziecięcych konkursów muzycznych na świecie. W ostatnich latach Polska może się pochwalić wieloma sukcesami na tej arenie. Wszystko zapoczątkował występ Roksany Węgiel. Nastolatka w 2018 roku zdobyła główną nagrodę na scenie w Mińsku. Zaśpiewała wtedy swój wielki przebój Anyone I Want to Be i podbiła serca europejskiej publiczności. W kolejnym roku jej sukces powtórzyła także Viki Gabor, która w Gliwicach wykonując utwór Superhero nie miała sobie równych.

Już w grudniu odbędzie się kolejna edycja konkursu, w którym młodzi wokaliści zmierzą się w walce o główną nagrodę. Tym razem nasz kraj będzie reprezentowała Sara Egwu-James, która zwyciężyła w krajowych eliminacjach. Ona również podobnie jak jej poprzedniczki jest doskonale znana fanom z programu The Voice Kids. Nastoletnia artystka jest zwyciężczynią 4. edycji talent show.

Agustin Egurrola o choreografii Sary Egwu-James na Eurowizję Junior 2021

Agustin Egurrola to jeden z najbardziej znanych polskich choreografów i to on będzie czuwał nad tym, aby na scenie w Paryżu Sara pokazała nie tylko wspaniałe umiejętności wokalne, ale także piękną oprawę. Wiadomo, że już powoli rozmyśla nad koncepcją tego jak młoda wokalistka z utworem Somebody zaprezentuje się na scenie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak idą prace nad występem Sary:

Wszystko w swoim czasie. Pracujemy nad tym. Wymyślimy na pewno show. Chcemy, aby zatańczyli dobrzy tancerze. Nie chcę za dużo zdradzać, ale już trwają prace przygotowawcze. Cały czas myślimy nad tym jak będzie ubrana, jak to rozpoczniemy, czy będą chłopcy, czy dziewczyny. To jeszcze wszystko jest w ramach planowania. Nie weszliśmy jeszcze na salę.

Zdaniem Agustina Sara poradzi sobie świetnie:

Wierzymy w Sarę. Wierzymy w jej talent. Myślę, że to jest wymarzona reprezentantka Polski i postaramy się jej pomóc z całych sił.

Jak myślicie, jak będzie wyglądać chorografia Sary?

Piosenka Sary James na Eurowizję Junior 2021:


Sara Egwu-James

Sara Egwu-James, Miłosz Świetlik Skierski, Maria Stachera

Sara James - gwiazdy na gali

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×