Eurowizja Junior 2021. Sara James o swoich szansach i występie: „Wszystko jest gotowe”. Będzie ogień

Sara James o Eurowizji Junior 2021

Sara James o Eurowizji Junior 2021

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Opowiedziała o przygotowaniach do występu i zdradziła, jakie rady przekazały jej Roksana Węgiel i Viki Gabor. Zobacz rozmowę z młodą gwiazdą.

Eurowizja Junior 2021 za pasem. Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od finału tegorocznej edycji popularnego w Europie konkursu dla młodych wokalistów. O zwycięstwo dla Polski zawalczy Sara James. W Paryżu zaprezentuje piosenkę Somebody, która zbiera bardzo dobre recenzje. Według ostatnich doniesień Dziennika Eurowizyjnego utwór nastolatki zajmuje 2. miejsce w rankingu fanów.

Eurowizja Junior 2021. Sara James o występie i radach od Viki oraz Roxie

Sara ma spore szanse, by po raz trzeci zapewnić Polsce wygraną. O swoich przygotowaniach do konkursu opowiedziała w rozmowie z niezawodną reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską. Zdradziła, że jest podekscytowana na samą myśl o wylocie do stolicy Francji i spotkaniu z reprezentantami innych państw:

Jestem na maksa podekscytowana tym wszystkim i nie mogę w to uwierzyć. Nie wiem, jak będzie. Ostatnio rozmawiałam z uczestnikami i są przecudowni. Na maksa nie mogę się doczekać, jak ich poznam.

Jak ocenia się w roli faworytki wydarzenia?

Ja w ogóle nie patrzę na takie coś. Wiem, że polecę i dam z siebie 100%. Mam nadzieję, że Polska będzie ze mnie dumna. Zrobię wszystko, by tak było. Wiadomo, że jest fajnie wygrać. Ale ja uważam, że najważniejsze jest to, żeby mieć energię od tych wszystkich ludzi. I aby mieć kontakty. To jest dla mnie mega fajne. A czy wygram, czy nie wygram, to już nie ode mnie zależy.

Występ Sary James na Eurowizji Junior 2021 jest już dopracowany pod każdym względem. Młoda gwiazda już wie, co chce pokazać publiczności z całej Europy. Na razie nie chce jednak zdradzać szczegółów:

Wszystko jest już gotowe. Cały team ze mną wszystko uzgadnia i po prostu myślimy, jak to może wyglądać. Ja daję swoje sugestie, oni dają swoje, i jakoś to wszystko ładnie wychodzi. Jak to będzie wyglądać, dowiecie się w Paryżu. Będzie ogień.

Przed wylotem do Paryża porozmawiała z poprzednimi zwyciężczyniami Eurowizji Junior – Roksaną Węgiel i Viki Gabor. Jakie rady jej przekazały?

Dostałam dobrą radę – żeby zawsze być sobą. I to jest najważniejsze. Żeby się w tym wszystkim nie zatracić.

Trzymamy kciuki za Sarę. Finał Eurowizji Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia. Transmisję na żywo będzie można śledzić na antenie TVP i YouTubie.


Sara Egwu James - Finał The Voice of Poland 12

Sara Egwu James - Finał The Voice of Poland 12

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James, Miłosz Świetlik Skierski, Maria Stachera

Sara Egwu-James, Miłosz Świetlik Skierski, Maria Stachera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×