Eurowizja Junior 2021. Aleksander Sikora będzie komentować dla TVP, ale nie sam. Już wiemy, kto będzie mu towarzyszyć

Aleksander Sikora

Aleksander Sikora

Eurowizja Junior 2021 już 19 grudnia. Wydarzenie dla TVP komentować będzie Aleksander Sikora. Czy w duecie z Markiem Sierockim, który po majowej Eurowizji nie zabrał najlepszych recenzji wśród widzów? O to reporterka Jastrząb Post zapytała gospodarza Pytania na śniadanie.

Aleksander Sikora jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Swoją karierę rozpoczynał w stacjach muzycznych takich jak Viva Polska, MTV Polska i 4FunTV. Jest również jednym z prowadzących Pytanie na śniadanie, w którym zastąpił Michała Olszańskiego. Poza tym ma za sobą udział w Dance Dance Dance. W drugiej edycji wystąpił jako uczestnik, a w kolejnej został prowadzącym.

Eurowizja Junior 2021: Kto komentuje konkurs dla TVP?

31-latek świetnie sprawdził się w roli prowadzącego Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach oraz jako komentator Eurowizji 2021 – przejął pałeczkę po pełniącym tę funkcję od ponad dekady Arturze Orzechu.

Sikorę wspierał dziennikarz muzyczny – Marek Sierocki, który zebrał mieszane recenzje wśród widzów. Niektórzy sugerowali, że jego przemyślenia były nudne, a przywoływane informacje brzmiały jak fragmenty czytane z notek biograficznych. Pojawiły się głosy, że za rok całą imprezę powinien relacjonować dla widzów sam Aleksander. Czy TVP wzięła sobie te opinie do serca? Poniekąd odpowiedzią jest konkurs w wersji dziecięcej.

Kto będzie komentować Eurowizję Junior 2021 z Paryża? Publiczny nadawca już potwierdził, że będzie to gospodarz śniadaniówki, ale czy w duecie z Sierockim? Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała o to samego Sikorę:

W duecie zawsze jest raźniej. My z Markiem bardzo dobrze czuliśmy się w tandemie, który miał miejsce w maju tego roku. Z Markiem Sierockim po prostu idę w ogień.

Aleksander zdradził, czy jego zdaniem Sara Egwu-James ma szansę na wygraną:

Prawdopodobnie Sara znajdzie się w pierwszej trójce. Ma naprawdę ogromne szanse, z tego względu, że u niej się wszystko zgadza. Głos, świetnie mówi po angielsku, jest naprawdę bardzo kontaktowa. Miałem przyjemność rozmawiać z nią na planie The Voice of Poland, i co najważniejsze, ten talent naprawdę idzie w parze z tym, co wymieniłem wcześniej, więc mam nadzieję, że jej się uda. Piosenka też jest nośna.

Sikora zapewnia, że TVP jest gotowa, by po raz trzeci zorganizować Eurowizję Junior w Polsce:

Teraz czekam tylko na to, jak będzie wyglądało ostatecznie show, ale z tego co wiem, to myślę, że jesteśmy przygotowani na tę okoliczność. Będzie petarda i trzymam kciuku, ponieważ Roksana Węgiel odniosła ogromny sukces, Viki Gabor także, Ala Tracz także radzi sobie w branży, więc teraz to grono musi wręcz zasilić Sara James. Niech ją usłyszy nie tylko cała Europa, ale może kiedyś świat. Jest potencjał.

Cała rozmowa poniżej:


Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki i Aleksander Sikora skomentują Eurowizję 2021

Marek Sierocki,

Marek Sierocki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×