Viki Gabor ujawnia kulisy Eurowizji Junior 2020. Zaśpiewa „Superhero”, ale czy poprowadzi konkurs? [WIDEO]

Viki Gabor o Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor o Eurowizji Junior 2020

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie. Viki Gabor opowiedziała nam o przygotowaniach do wielkiego dnia. Czy zobaczymy ją w roli gospodyni koncertu? Co sądzi o organizacji konkursu bez udziału publiczności?

Ubiegłoroczna Eurowizja Junior zakończyła się drugim z rzędu zwycięstwem Polski. Viki Gabor okazała się bezkonkurencyjna. W głosowaniu widzów nie miała sobie równych. Za piosenkę Superhero zgarnęła maksymalną liczbę punktów. Wygrana otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery, a TVP dała prawo do ponownego zorganizowania wydarzenia w Polsce.

Viki Gabor o Eurowizji Junior 2020 w Warszawie

Po miesiącach spekulacji – w dniu, w którym miał odbyć się finał Eurowizji 2020 w Rotterdamie – Viki Gabor oznajmiła całemu światu, że Eurowizja Junior w tym roku zawita do Warszawy. Wybór lokalizacji był sporym zaskoczeniem dla fanów konkursu. W końcu przez długi czas utrzymywano, że to Kraków ugości młodych artystów z całej Europy. Co na to największa gwiazda show?

Myślę, że to jest dobry wybór, bo Warszawa, to jest naprawdę bardzo fajne miejsce. Myślałam nad różnymi miejscami, miałam swoje pomysły. Ale fajnie, że Warszawa, bo ja spędzam tutaj bardzo dużo czasu. Sztosik.

Plotkuje się, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się bez udziału publiczności. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo oraz liczne ograniczenia związane z organizacją masowych wydarzeń najprawdopodobniej wokaliści będą śpiewać tylko dla telewidzów.

Zawsze na Eurowizjach jest fajna energia. Bez czy z publicznością i tak będzie bardzo fajnie. Ja sama nie wiem, jak to wszystko będzie wyglądać. Zawsze na Eurowizji jest fajna moc. Jeszcze niczego nie wiem, bo dopiero wszystko planują. Też jestem bardzo podekscytowana i ciekawa, jak to wszystko będzie wyglądać  – przekonuje Viki.

Ubiegłoroczny konkurs poprowadziła m.in. Roksana Węgiel. Czy Viki również zobaczymy w roli gospodyni? Na razie nastoletnia gwiazda wie, że zaśpiewa swój zwycięski przebój.

Wiem, że będę na Eurowizji, będę śpiewała „Superhero” i będę miała dużo rzeczy na głowie. Zobaczę, jak to wszystko będzie wyglądać. Jeżeli dam sobie radę, bo to jest naprawdę bardzo duży obowiązek, to pewnie tak. Jestem bardzo za tym. Jeszcze nie podjęłam decyzji.

Cała rozmowa poniżej.

Viki Gabor o organizacji Eurowizji Junior w Warszawie:


Logo i hasło Eurowizji Junior 2020 w Polsce

Logo i hasło Eurowizji Junior 2020 w Polsce

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×