Szukaj

Roksana Węgiel poprowadzi Eurowizję Junior 2019, ale to nie koniec niespodzianek! Jej fani będą wniebowzięci! [WIDEO]

Roksana Węgiel 24 listopada poprowadzi koncert Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. To nie jedyny projekt, dzięki któremu znowu będzie o niej głośno za granicą. Nastolatka ma w planach wydanie anglojęzycznej płyty. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Roksana Węgiel Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel w listopadzie 2018 wygrała Eurowizję Junior i błyskawicznie wyrosła na najgorętszą gwiazdę ostatnich miesięcy. W krótkim czasie odniosła sukces, o jakim większość artystów może jedynie pomarzyć. Jej piosenki są ogólnokrajowymi hitami, płyta pokryła się złotem, a grafik koncertowy pęka w szwach. Nieźle, jak na 14-latkę, która jeszcze dwa lata temu śpiewała na szkolnych akademiach w Jaśle.

Zobacz: Roksana Węgiel pierwszy raz o rozstaniu z chłopakiem. Jak się czuje jako singielka? [WIDEO]

Do imponującej listy sukcesów Roxie może dopisać kolejny. Nastolatka poprowadzi finał Eurowizji Junior 2019, który odbędzie się w Gliwicach. Węgiel będą towarzyszyć młode gwiazdy TVP – Ida Nowakowska i Olek Sikora.

Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i przede wszystkim nowe doświadczenie, bo nigdy wcześniej nie brałam udziału w czymś takim. Nie mogę się już doczekać. Myślę, że będziemy też się dobrze bawić i będzie fajnie – wyznała Roksana w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Roksana nie zwalnia tempa. Cały czas pracuje nad materiałem na swoją kolejną płytę. Właśnie zdradziła nam, że jej drugi krążek zostanie nagrany w całości po angielsku. Być może będzie to kolejny duży krok w kierunku zagranicznej kariery.

Teraz pracuję nad materiałem na kolejną płytę i plany są takie, żeby ona była w języku angielskim. Pracujemy, zobaczymy co będzie dalej. Nie chcę też za dużo zdradzać. Ale będzie kilka nowych niespodzianek niedługo.

Drugą płytę Roksany Węgiel zapowiada jej nowy singiel Live it up, który nagrała w duecie z Kristianem Kostovem, laureatem drugiego miejsca na Eurowizji w 2017 roku.

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu scenicznego! Fani z niedowierzaniem przecierają oczy! To inna osoba!

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach odbędzie się 24 listopada. Transmisję z wydarzenia pokażą stacje telewizyjne w 19 krajach świata. Finałowe zmagania uczestników będzie można oglądać na żywo także na YouTubie.


Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel na Top Of The Top Sopot Festival 2019

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Roksana Węgiel wygrała 16 edycję Eurowizji Junior

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×