Maja Hyży skromnie o swoich szansach na Eurowizji: „Są duże”. Dokładnie wytłumaczyła, dlaczego jest pewna zwycięstwa

Eurowizja 2023. Maja Hyży o piosence Never hide

Eurowizja 2023. Maja Hyży o piosence Never hide

Eurowizja 2023. Maja Hyży o piosence Never hide, którą zgłosiła do krajowych eliminacji. Nie ukrywa, że wróży sobie spory sukces. Co sprawia, że przeczuwa wygraną w preselekcjach?

Maja Hyży jest jedną z nielicznych wokalistek, które publicznie potwierdziły swój udział w preselekcjach na Eurowizję 2023 w Liverpoolu. Do konkursu zgłosiła piosenkę pt. Never hide. To jej trzecie podejście w walce o udział w wydarzeniu, które śledzi co roku ponad 200 milionów widzów na całym świecie. Wcześniej o reprezentowanie Polski ubiegała się w latach 2018 i 2020.

O tym, czy piosenka Mai zakwalifikuje się do grona dziesięciu najlepszych propozycji, dowiemy się 15 stycznia. Nieoficjalnie mówi się, że wśród zainteresowanych udziałem w lokalnych eliminacjach są Marina Łuczenko-SzczęsnaBlanka, autorka największej wtopy ubiegłorocznej edycji widowiska – Lidia KopaniaDaria Marx.

Maja jest niemal pewna swojego udziału w narodowym finale, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Maja Hyży o piosence na Eurowizję 2023

Piosenkarka, która karierę zaczynała od występów w X-Factorze, zapewnia, że jej kompozycja ma wszystkie znamiona przeboju. Nie ukrywa, że ma ogromną chrapkę na występ w Liverpoolu i walkę o historyczne zwycięstwo:

Uważam, że mam duże szanse. Ale to dlatego, bo uważam, że numer jest bardzo dobry. Silnie w to wierzę, że będzie to hit. Ja już jak usłyszałam pierwszą zajawkę utworu, to już czułam Eurowizję i wiedziałam, że to jest ten numer, który musimy skończyć, kontynuować i zrobić na majstersztyk. Będę się cieszyła jeżeli dostanę się do preselekcji, a co będzie dalej? Zobaczymy. Fajnie by było reprezentować Polskę, ale są też inni, konkurencja jest duża. Ale uważam, że mamy super szanse z naszym utworem.

Maja nie ma pojęcia, kto dokładnie wysłał zgłoszenie do konkursu, ale wierzy, że jej utwór wyróżnia się na tle konkurencji:

Ja nic nie wiem. Nic nie słyszałam. Skupiam się na swojej muzyce, utworze i nie chcę czuć jakiejkolwiek rywalizacji. Będzie, co będzie. Mam nadzieję, że ludziom spodoba się mój numer i jeżeli nie przejdę dalej, to stanie się on po prostu hitem.

Chcielibyście zobaczyć Maję jako następczynię Krystiana Ochmana?

Jeden z ostatnich występów Mai Hyży. Tak zaśpiewała podczas Sylwestra marzeń z Dwójką:


scena z: Maja Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Maja Hyży, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Maja Hyży - sylwester TVP 2022

Komentarze

 • Też CENZURA !!! pisze:

  O tu też kasują komentarze .Na Interię,Onet już prawie nikt nie wchodzi oprócz POpapranych i towarzyszy ,też tak chcecie?Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii !!!jeżeli uważacie inaczej ,to po kiego prosicie o komentowanie ,?!!!przecież z tego żyjecie

 • Tylko nie ona !!!! pisze:

  Tylko nie ta rozpłodowa cygana o wykrzywionej gębie,przecież ona nie umie śpiewać,no chyba,że chce znowu demonstrować swój ciążowy bęben ?!

 • Gość pisze:

  Alicję Szemplinska wyślijcie a nie jakieś skrzeczące amatorki ze znajomościami w telaviv’

 • Gość pisze:

  Ta pani wyglada jak rahela z Izreala’ a nie jak maja z Polski wiec swoi zapewnili jej już zwycięstwo

 • Gość pisze:

  Jak konkurs będzie z playback to może jakieś 20 miejsce zajmie

 • Gość pisze:

  Ona mnie tak irytuje. Nie nagrała ani jednego przeboju, a panoszy się jakby była Edyta Górniak. Dziewczynko ta pycha cię kiedyś zgubi.

 • Gość pisze:

  Takie discopolo +

 • Gość pisze:

  Jak inni wynoś się zołza a ten twój mąź to zawsze był taki agresywny nie nie nie dopiero po ślubie wyszło szydło z worka ani pinu ani merca tylko grabki i do ogrodu ucz dzieci 100lat i jazdy na rowerze bo źenada na maxa źeby dzieci torta i rowera nie miały na urodziny i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×