Eurowizja 2023. Daria już raz prawie reprezentowała Polskę. Teraz zdradza, czy zgłosi piosenkę do najbliższych preselekcji

Daria Marx

Daria Marx

Daria Marx o udziale w Eurowizji 2023. Czy zgłosi swoją piosenkę do preselekcji? Planuje udział w eliminacjach, w których już raz startowała?

Eurowizja 2022 zakończyła się dla reprezentanta Polski jednym z najlepszych wyników w historii. Krystian Ochman z przebojem River zajął 12. miejsce w finale, co stawa go w czołówce najwyżej ocenionych występów naszych gwiazd. Niewiele brakowało, a to nie on a Daria Marx walczyłaby o uznanie międzynarodowych widzów i jury.

Wokalistka zakwalifikowała się do preselekcji z chwytliwym utworem Paranoia, który do dziś cieszy się popularnością na playlistach. Do tej pory oficjalny teledysk do singla wyświetlono ponad 22 miliony razy na YouTubie, a na Spotify może poszczycić się 15 mln odsłuchań. Równie dobrze radzą sobie jej pozostałe single – Never Ending StoryLove Blind. Nic dziwnego, że wielu fanów Eurowizji zaciera ręce z nadzieją, że to właśnie Daria zgłosi swoją piosenkę do przyszłorocznych eliminacji. Co na to sama zainteresowana?

Daria Marx o udziale w preselekcjach do Eurowizji 2023

Reporterka Jastrząb Post zapytała Darię, czy rozważa udział w preselekcjach, a tym samym reprezentowanie Polski podczas konkursu, który odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Jej odpowiedź nie jest jednoznaczna:

Kto wie. Never say never. Z tego co wiem, zgłoszenia można wysyłać do stycznia. Trochę się zraziłam w zeszłym roku do Eurowizji. Fajnie mi idzie. Teraz jestem trochę na takim haju. W sobotę grałam na Narodowym, dostałam złotą płytę, dostałam platynę i jestem wdzięczna za wszystko, co się dzieje.

Przyznaje, że nie chciałaby uzależniać swojej kariery od konkursów:

Nie chciałabym uzależniać swoje kariery od konkursów. Przyznam, że wielu z Was próbuje mnie namówić do udziału, więc zobaczymy.

Jesteście fanami Darii?


Daria Marx – jesienna ramówka TVP

Daria Marx – jesienna ramówka TVP

Daria Marx – konferencja Sopot Festival 2022

Daria Marx – konferencja Sopot Festival 2022

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×