Eurowizja 2022. Viki Gabor wskazała faworyta preselekcji: „Fajnie by było z takim czymś wystąpić”. Zdążyli już wymienić kilka wiadomości

Viki Gabor o Eurowizji

Viki Gabor o Eurowizji

Viki Gabor wskazała faworyta preselekcji na Eurowizję 2022. Za kogo trzyma kciuki? Komu kibicuje w krajowych eliminacjach? Czy sama rozważa udział w Eurowizji za kilka lat?

W piątek w Pytaniu na śniadanie potwierdziły się nasze doniesienia o zmianie sposobu wyboru reprezentanta Polski na Eurowizję 2022. Już oficjalnie wiadomo, że piosenkę i artystę wyłonią widzowie oraz jurorzy. Na scenie zaprezentuje się 10. wyłonionych drogą wewnętrznej eliminacji kandydatów. Z naszych ustaleń wynika, że TVP nie planuje wręczenia dzikich kart, umożliwiających dołączenie do grona finalistów.

Viki Gabor o Eurowizji. Komu kibicuje w preselekcjach?

Dotychczas opublikowano cztery utwory, które 19 lutego wybrzmią w trakcie eurowizyjnego koncertu. W internecie możemy posłuchać propozycji od Ani Byrcyn, Darii Marx, Kuby Szmajkowskiego i Unmute. Zapytaliśmy Viki Gabor, która z piosenek najbardziej przypadła jej do gustu. Młoda gwiazda zdradziła, że trzyma kciuki za dwóch kandydatów – z jednym zna się osobiście, a z drugim zdążyła wymienić kilka wiadomości na Instagramie.

Kogo Viki Gabor wysłałaby na Eurowizję 2022?

Widziałam parę osób. Nie słyszałam wszystkich piosenek. Ale widziałam niektórych uczestników. Ciężko mi powiedzieć komu kibicuję, ale Daria, Kuba. Darii nie spotkałam, ale pisałyśmy na Insta i wydaje się mega miłą osobą. Kubę znam, więc bardzo im kibicuję. Piosenki wydają się spoko, takie na topie. Dużo takich klubowych piosenek. To działa. Myślę, że fajnie by było z takim czymś wystąpić. Co roku jest inny vibe na Eurowizji, więc why not – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

14-latka w 2019 roku wygrała Eurowizję Junior, zapewniając Polsce drugie z rzędu zwycięstwo. Jej sukces odbił się szerokim echem w mediach, a z niej samej uczynił gwiazdę wielkiego formatu. Czy Viki rozważa udział w dorosłej Eurowizji?

Ciężki temat. Mam jeszcze trochę czasu. Mam jeszcze rok do przemyślenia sprawy. Chciałabym. Zależy z jaką piosenką musiałabym pojechać. Jeżeli byłaby to piosenka narzucona i nie w moim klimacie, to pewnie bym nie robiła tego. Przede wszystkim uczestnik musi dobrze czuć się z piosenką. Jeżeli byłaby spoko piosenka, fajny show to z miłą chęcią.

Cała rozmowa poniżej.


Daria – Eurowizja 2022

Daria – Eurowizja 2022

Kuba Szmajkowski – Eurowizja 2022

Kuba Szmajkowski – Eurowizja 2022

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

 • Gość 66 pisze:

  Ależ ekspertka talentów,gwiazdeczka jednej pioseneczki,którą zaśpiewała,a utwór napisali dobrzy i znani kompozytorzy.A to najważniejsze kompozycja.Ona zna Szmajkowskiego i wg niej to on powinien pojechać.Pioseneczkę ma marną i takiż marny głosik.Eurowizja to publiczność w różnym wieku od nastu do kilkudziesięciu lat.Spora przewaga starszych .Takie dywagacje młodej dziewczynki są niepoważne,no ale Portal chce mieć tytuł chwytliwy.Na szczęście starsza publiczność w Polsce zadecyduje w głosowaniu,a młodsza niech głosuje w Junior.

  • Beata pisze:

   Ty to spójrz najpierw na siebie a dopiero krytykuje

  • Gość M pisze:

   Daria nie potrafi spiewać na żywo, a takie występy na Eurowizji kończą się nie zakwalifikowaniem do finału, czego wiele razy mogliśmy zauważyć – trzeba mieć też głos by reprezentować dany kraj.

 • Gość pisze:

  Kuba jest świetny.

 • Gość pisze:

  Nie przepadam za spiewaniem gawor nie roxumie jej slow dobrze ze sie uczy ojce pilnujo efukavij Super .dziewczyno nie mow co drugie slowo Spoko przyklad niech wezmie rodzina roksany bo to osiol zachlysnacy sie kaso z ojcem i matko na czeleJestes Goro £adna i madra nie patrz na to ZERO.To ty jestes wartosciowy czlowiek tylko maluj sie troche miej jestes bardzo £ADNA.

 • Miętek pisze:

  Gabor wygląda jakby miała 25 lat a nie 14. Mocny makijaż , pazury długie tipsy. Rodzice pozwalają na taki wygląd. Trochę się dziwię bo patrząc na PESEL to jeszcze dziecko. Choć właściwie dziewczyna ma romskie korzenie a tam kobiety o wiele szybciej dojrzewają i wyglądają na więcej lat niż mają w rzeczywistości. W ich kulturze taki poważny wygląd w wieku 14 lat to normalne i dlatego rodzice Viki uważają że może tak się nosić

  • Gość pisze:

   rodzice nie mają tu nic do gadania, o to chodzi w tej braży, tymbardziej, że gabor, roksanie etc. to nie przeszkadza, bo mają to tylko na zdjęciach, filmach i występach, a z takimi „pazurami” i makijażem zarabia więcej w rok niż ty przez całe swoje życie

 • Gość pisze:

  Wielka ekspertka od siedmiu boleści co słowa nie umie w języku polskim sklecić 14 lat i pusta stodoła

  • Baaaa pisze:

   Właśnie dla tego że ma 14lat nie powinno się pisać że jest pusta ona jest jeszcze dzieckiem to media robią z niej gwiazdę .Co do języka polskiego sądzę że lepiej mówi po polsku niż nie jeden Polak

  • Gość M pisze:

   Daria nie potrafi spiewać na żywo, a takie występy na Eurowizji kończą się nie zakwalifikowaniem do finału, czego wiele razy mogliśmy zauważyć – trzeba mieć też głos by reprezentować dany kraj.

 • GośćJola pisze:

  W każdym wywiadzie Viki nadużywa słowa.SPOKO…

  • GośćBasia pisze:

   Taka jest dzisiejsza młodzież.Mój 10letni syn też ciągle używa tego słowa:)

 • Gość pisze:

  Daria nie ma szans, bo marnie wypada śpiewając na żywo.

 • Gość pisze:

  Młoda stawia na Darie a Kubę wymienia bo znajomy. Wie co dobre

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×