Szukaj

Sylwia Grzeszczak o Eurowizji 2020: „Coś kombinuję”. Gwiazda już wie, jak wygrać konkurs [WIDEO]

Eurowizja 2020: Sylwia Grzeszczak pojedzie na konkurs? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy jest zainteresowana udziałem w przyszłorocznej edycji wydarzenia. Fani Eurowizji będą zachwyceni.
Sylwia Grzeszczak o Eurowizji 2020

Sylwia Grzeszczak o Eurowizji 2020

Jak dotąd jedyną Polką, która odniosła sukces na Eurowizji jest Edyta Górniak. Wielu fanów konkursu twierdzi, że szansę na powtórzenie jej wyczynu z 1994 roku (2. miejsce) ma Sylwia Grzeszczak. Gwiazda hitu Rakiety jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim bardzo zdolna, ma rzeszę wielbicieli i godną podziwu intuicję do przebojów. Każdy jej singiel momentalnie urasta do rangi hitu.

Eurowizja 2020: Sylwia Grzeszczak jest zainteresowana udziałem

Nasza reporterka zapytała Grzeszczak o to, czy rozważa udział w Eurowizji 2020, która już w maju odbędzie się w Rotterdamie:

Nie wiem. Czas pokaże. Przemyślę na pewno. Jeśli siedzę cicho, to znaczy, że coś kombinuję – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Jaki zdaniem artystki powinien być utwór, który miałby szansę odnieść sukces na Eurowizji?

To jest bardzo duże wyzwanie i bardzo duża odpowiedzialność. Wszyscy Polacy kibicują i bardzo się cieszę, że wygraliśmy dwukrotnie Eurowizję dziecięcą. Na tą dorosłą na pewno musi się zgłosić osoba odważna. Musi mieć numer, którym będzie mogła zawojować świat i to jest podstawa. Z numerem, który jest kiepski raczej się tam nie idzie, bo po co? Na pewno musi to być bardzo dobrze przygotowane.

Na razie nie wiemy kiedy i na jakich zasadach zostanie wyłoniony reprezentant Polski na przyszłoroczny konkurs.


Sylwia Grzeszczak - wybory Miss Polski 2019

Sylwia Grzeszczak - wybory Miss Polski 2019

Sylwia Grzeszczak w różowych spodniach w Opolu

Sylwia Grzeszczak w różowych spodniach w Opolu

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×