Eurowizja 2020: Natalia Szroeder wskazała swojego faworyta. Kto powinien reprezentować Polskę? [WIDEO]

Natalia Szroeder o Eurowizji 2020

Natalia Szroeder o Eurowizji 2020

Eurowizja 2020: Kto powinien reprezentować Polskę? Natalia Szroeder wskazała swojego faworyta tegorocznych eliminacji. Kasia Dereń, Alicja Szemplińska czy Albert Cerny? Na kogo stawia?

Już 23 lutego dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. O zwycięstwo w eliminacjach, które odbywają się w ramach programu Szansa na sukces, walczą Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert Cerny. To wśród nich jest następca zespołu TULIA.

Eurowizja 2020: Kasia Dereń faworytką Natalii Szroeder

Natalia Szroeder, która w 2016 roku walczyła o występ na Eurowizji, wskazała swojego faworyta tegorocznych eliminacji. Wokalistka nie ma wątpliwości co do tego, że najlepszą kandydatką na konkurs jest Kasia Dereń – piosenkarka, która na scenie obecna jest od lat, ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju, a nawet udział w Eurowizji 2018 (jako chórzystka Gromee’ego i Lukasa Meijera).

Z tej trójki znam jedynie tak dobrze Kasię Dereń. Wiem, że Kasia jest wspaniałą wokalistką, która przez wiele lat nam to udowadniała już wielokrotnie. Ja zresztą z Kasią występowałam. Znam ją też osobiście, więc na pewno będą za nią trzymać kciuki – powiedziała Natalia w rozmowie z naszą reporterką.

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Szroeder dodała, że niechętnie komentuje temat Eurowizji, bo nie do końca się w nim odnajduje:

Ja nienawidzę się wypowiadać w roli eksperta, ponieważ nie jestem ekspertem od Eurowizji zupełnie. Ten festiwal mnie zaskakuje z roku na rok coraz bardziej.

Macie swojego faworyta?

 


Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Kasia Dereń

Kasia Dereń

Kasia Dereń na Eurowizji 2018

Kasia Dereń na Eurowizji 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×