Szukaj

Eurowizja 2020: Natalia Szroeder wskazała swojego faworyta. Kto powinien reprezentować Polskę? [WIDEO]

Eurowizja 2020: Kto powinien reprezentować Polskę? Natalia Szroeder wskazała swojego faworyta tegorocznych eliminacji. Kasia Dereń, Alicja Szemplińska czy Albert Cerny? Na kogo stawia?
Natalia Szroeder o Eurowizji 2020

Natalia Szroeder o Eurowizji 2020

Już 23 lutego dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. O zwycięstwo w eliminacjach, które odbywają się w ramach programu Szansa na sukces, walczą Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert Cerny. To wśród nich jest następca zespołu TULIA.

Eurowizja 2020: Kasia Dereń faworytką Natalii Szroeder

Natalia Szroeder, która w 2016 roku walczyła o występ na Eurowizji, wskazała swojego faworyta tegorocznych eliminacji. Wokalistka nie ma wątpliwości co do tego, że najlepszą kandydatką na konkurs jest Kasia Dereń – piosenkarka, która na scenie obecna jest od lat, ma na swoim koncie występy na największych festiwalach w kraju, a nawet udział w Eurowizji 2018 (jako chórzystka Gromee’ego i Lukasa Meijera).

Z tej trójki znam jedynie tak dobrze Kasię Dereń. Wiem, że Kasia jest wspaniałą wokalistką, która przez wiele lat nam to udowadniała już wielokrotnie. Ja zresztą z Kasią występowałam. Znam ją też osobiście, więc na pewno będą za nią trzymać kciuki – powiedziała Natalia w rozmowie z naszą reporterką.

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Szroeder dodała, że niechętnie komentuje temat Eurowizji, bo nie do końca się w nim odnajduje:

Ja nienawidzę się wypowiadać w roli eksperta, ponieważ nie jestem ekspertem od Eurowizji zupełnie. Ten festiwal mnie zaskakuje z roku na rok coraz bardziej.

Macie swojego faworyta?

 


Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Kasia Dereń

Kasia Dereń

Kasia Dereń na Eurowizji 2018

Kasia Dereń na Eurowizji 2018

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×