Szukaj

Gosia Andrzejewicz odmówiła udziału w Eurowizji 2020. Co ją zraziło do konkursu? [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz, Eurowizja 2020

Gosia Andrzejewicz, Eurowizja 2020

Gosia Andrzejewicz nie chce jechać na Eurowizję 2020. Piosenkarka odmówiła udziału w konkursie. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała w 2004 roku. Od tego momentu w swojej karierze miała lepsze i gorsze momenty. Jej pierwsze solowe płyty sprzedały się świetnie, nieco gorzej było w przypadku ostatnich albumów. Chociaż w ostatnim czasie artystka nieco ograniczyła swoją aktywność w świecie show-biznesu, to wciąż jest obecna na scenie. Regularnie koncertuje i wydaje kolejne piosenki.

Pod koniec lipca w sieci zadebiutował singiel Dlaczego, który niebawem doczeka się oficjalnego teledysku. Odchudzona Gosia zapewnia, że zaprezentuje w nim swoje nowe oblicze:

Szykuję teledysk do singla „Dlaczego”, który na YouTube już ma ponad 100 tysięcy wyświetleń. Także to w ciągu 2 tygodni. Natomiast za miesiąc kręcimy teledysk do kolejnej piosenki. Będzie nie tylko metamorfoza Gosi zewnętrzna, ale także muzyczna – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: Margaret na dobre rezygnuje z Eurowizji. Dlaczego już nie chce reprezentować Szwecji? [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz nie chce jechać na Eurowizję 2020. Dlaczego?

Wraz z nowym wizerunkiem Gosia postanowiła odciąć się od konkursu Eurowizji, z którym utożsamiana jest od początku swojej kariery. W 2005 roku reprezentowała nasz kraj razem z Ivanem i Delfinem, a w kolejnych latach starała się o udział w polskich preselekcjach, do których nigdy się nie zakwalifikowała. O wiele więcej szczęścia miała na Białorusi i w Szwajcarii, gdzie jej propozycje odniosły znacznie większe sukcesy.

W tym roku absolutnie odpuszczam sobie temat Eurowizji. Ja reaguję negatywnie dlatego, że mam bardzo negatywne doświadczenia z polskim jury. Za każdym razem odrzucają moją piosenkę i już mi się znudziło wysyłanie utworów.

Żałujecie, że Gosia znowu pauzuje w temacie Eurowizji?

Zobacz: Edyta Górniak wróci na Eurowizję pod jednym warunkiem. Co musi spełnić TVP, żeby to ona reprezentowała Polskę?

Gosia Andrzejewicz na Eurowizji w 2005 roku:


Gosia Andrzejewicz - Eurowizja 2005

Gosia Andrzejewicz - Eurowizja 2005

Gosia Andrzejewicz - Eurowizja 2005

Gosia Andrzejewicz - Eurowizja 2005

Gosia Andrzejewicz - Mister Polski 2019

Gosia Andrzejewicz - Mister Polski 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×