Eurowizja 2020: Edyta Górniak zaskakująco o swoim powrocie! To będzie przełomowy rok? [WIDEO]

Edyta Górniak Eurowizja 2020

Edyta Górniak Eurowizja 2020

Edyta Górniak i Gromee razem na Eurowizji 2020? Gwiazda nie mówi nie! W rozmowie z naszą reporterką przyznała, że do tematu chętnie wróci na początku przyszłego roku. Ciekawe, co na to TVP?

Edyta Górniak jest jedyną reprezentantką Polski na Eurowizji, która wywalczyła miejsce na podium. Takiego wyniku nie osiągnęli ani Michał Szpak, ani Ich Troje. Wielu fanów wierzyło, że po wyczekiwane Grand Prix sięgną Gromee i Lukas Meijer. Niestety ich występ nie przypadł widzom do gustu, i to do tego stopnia, że duet zakończył swoją eurowizyjną przygodę już na etapie półfinału.

Zobacz: Eurowizja 2018: Już wiemy, które miejsce zajęła Polska! Ile punktów dostał Gromee? Nie zabrało “12”!

Edyta Górniak i Gromee razem na Eurowizji 2020?

Czy teraz, gdy Edyta Górniak i Gromee nagrali wakacyjny przebój Król, a w planach mają kolejne wspólne piosenki, jest szansa na ich wspólny występ na Eurowizji 2020? Piosenkarka nie ukrywa, że choć dla niej temat powrotu na popularny konkurs do niedawna był zamknięty, to obecnie czeka na ofertę TVP:

Było takie zapytanie. Skoro byliśmy osobno, to może teraz razem. Może? Ja nie wiem. Chociaż ja zamknęłam ten temat Eurowizji, ale było takie zapytanie, więc pewnie ten temat wróci na początku przyszłego roku. Nie chcę się tak nastawiać ani na tak, ani na nie, natomiast gdzieś tam w sobie zamknęłam ten temat. Gromee mi pokazywał te zapytania od fanów i dziennikarzy. Może? Jest to pewne, że połączyliśmy siły. Jest to naprawdę duet – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Edyta zdradziła nam, że być może wkrótce razem z Gromee’em nagra kolejny singiel:

Mimo że Gromee nie śpiewa, to połączyliśmy nasze obie energie, naszą wrażliwość, wiedzę muzyczną i to jest pięknie przyjęte. To jest jakiś dobry znak. Zobaczymy, co będzie dalej.

Chcielibyście zobaczyć ich w duecie na Eurowizji w Rotterdamie?

Zobacz: Edyta Górniak chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy! Gwiazda zdradziła nam swoją tajemnicę [WIDEO]

Edyta Górniak i Gromee w Sopocie:


Edyta Górniak i Gromee – Król, okładka singlaEdyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet

Edyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet

Które miejsce na Eurowizji 1994 zajęła Edyta Górniak?

Które miejsce na Eurowizji 1994 zajęła Edyta Górniak?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×