Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska o przygotowaniach do występu. Nad czym musi popracować? [WIDEO]

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2020

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2020

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska o przygotowaniach do swojego występu. Przed 17-latką pracowity okres. O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Alicja Szemplińska wygrała polskie preselekcje na Eurowizję 2020. Już 14 maja wystąpi w półfinale konkursu, w którym zawalczy o awans do wielkiego finału. Żeby znaleźć się w gronie 26 najlepszych uczestników musi pokonać rywali i trafił do ścisłej 10. w swojej grupie. Sugerując się najnowszym rankingiem bukmacherów, jej szanse na przejście do decydującej fazy są całkiem spore.

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska o przygotowaniach do występu

Alicja już teraz rozpocznie przygotowania do swojego występu. Nie tylko będzie ćwiczyć wokal i planować jak najlepsze show, ale też uda się na lekcje angielskiego. O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Czeka mnie dużo pracy. Przyda mi się dużo wytrwałości, pokory i samozaparcia. Jest dobra motywacja, jest o co walczyć. Stawka jest wysoka, więc się nie poddaję. To jest niesamowite. Jeszcze to wszystko do mnie nie dociera, ale jestem wdzięczna. Jestem wdzięczna za zaufanie i za każdy głos oddany na mnie. W miarę możliwości będę nadrabiać zaległości, ale jestem na to przygotowana. Czeka mnie też dużo pracy nad sobą, nad śpiewem, nad językiem angielskim, bo to jest bardzo ważna kwestia w konkursie Eurowizji. Będzie ciężko, ale nie mogę się doczekać.

W trakcie przygotowań Alicja może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ale też swoich przyjaciół:

Teraz moim największym marzeniem jest jak najlepiej zaprezentować nasz kraj, abym i ja, i Polacy byli dumni. Moi przyjaciele są bardzo wspierający. Zawsze mnie wspierają, wierzą we mnie i kibicują mi. Myślę, że to jest jedna z największych wartości mieć takich przyjaciół.

Trzymamy kciuki za Alicję.

Piosenka Alicji Szemplińskiej na Eurowizję 2020 – Empires:


Kasia Dereń, Albert Cerny i Alicja Szemplińska – Eurowizja 2020: preselekcje

Kasia Dereń, Albert Cerny i Alicja Szemplińska – Eurowizja 2020: preselekcje

Alicja Szemplińska – Eurowizja 2020: preselekcje

Alicja Szemplińska – Eurowizja 2020: preselekcje

Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×