Szukaj

Mamy pierwszego kandydata do Eurowizji 2019! Blue Cafe oceniło swoje szanse w preselekcjach [WIDEO]

Blue Cafe Eurowizja 2019

Blue Cafe Eurowizja 2019

Blue Cafe weźmie udział w preselekcjach do Eurowizji 2019?

Zespół Blue Cafe należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych polskich kapel. Na scenie są już od 20 lat, a od 13 lat ich wokalistką jest piękna Dominika Gawęda, która na tym stanowisku zastąpiła Tatianę Okupnik. Mają na koncie wiele sukcesów, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. I choć w 2004 roku próbowali już swoich sił w konkursie piosenki Eurowizji, myśl by znów wystartować w preselekcjach pojawia się w rozmowach członków zespołu coraz częściej.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post poruszyli ten temat wyjawiając, że istnieje utwór, który mógłby wziąć udział w preselekcjach:

Myślimy o tym. To jest czas i ta świadomość nasza, ponieważ byliśmy już kiedyś, ale czas pokaże, co z tego wyjdzie. Myślimy, że z tym utworem możemy zawalczyć. Ale jeżeli chodzi o Eurowizję, to utwór to nie wszystko. Ważne są pieniądze na tą promocję i bycie w kraju w którym będzie Eurowizja, kilka razy przed Eurowizją, jest bardzo ważne, po to, aby nas poznali – wyjawili

Czy po latach wiedzą już, co zrobić aby uplasować się na wysokim miejscu?

Od tego, żebyśmy mogli się uplasować na wysokim miejscu zależy wiele czynników, nie tylko dobry utwór, chociaż oczywiście jest to podstawa. Ale też odpowiednia promocja, nie tylko w Polsce, ale też poza granicami. Cała ta oprawa, która jest niezwykle ważna, ale mamy już pomysł jakby co.

Myślicie, że zespół Blue Cafe to dobra reprezentacja na Eurowizję?

Dominika Gawęda pierwszy raz publicznie pokazała się z mężem! Para wystąpiła na festiwalu w Sopocie

Jak polskie gwiazdy spędzają Wielkanoc? Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Edyta Górniak, Dominika Gawęda [DUŻO ZDJĘĆ]

Dominika Gawęda planuje zejść ze sceny i skupić się na rodzinie? Pierwszy raz tak szczerze skomentowała swoje małżeństwo!


Dominika Gawęda - jubileusz Blue Cafe

Dominika Gawęda - jubileusz Blue Cafe

Blue Cafe - Sopot Top of the Top 2018

Blue Cafe - Sopot Top of the Top 2018

Blue Cafe - Piękna bo zdrowa

Blue Cafe - Piękna bo zdrowa

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×