Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska,...

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!
Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!
Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją...

Dziś niedziela, 23.09.2018

Eurowizja 2018: Znamy pierwszych chętnych z Polski! Wśród gwiazd Ramona Rey i faworytka poprzednich preselekcji. Posłuchajcie ich piosenek [WIDEO]

Ramona Rey Eurowizja 2018 piosenka preselekcjeKto z Polski na Eurowizję 2018?

Jeśli wierzyć plotkom, już w lutym poznamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2018. Jak dotąd kilka gwiazd potwierdziło chęć reprezentowania naszego kraju w Lizbonie. Wśród artystów zainteresowanych konkursem są na przykład: Lidia Kopania, Marta Gałuszewska, Leszek Stanek, Malinsky czy AreQue. Nieoficjalnie mówi się, że w preselekcjach być może zobaczymy Michała Szpaka z jego ostatnim przebojem Don’t Poison Your Heart. Zanim jednak potwierdzą się spekulacje fanów, sprawdzamy kto już nagrał piosenkę na Eurowizję.

Isabell Otrębus – Delirium

Dziennik Eurowizyjny informuje, że utwór Delirium Isabell Otrębus, z którym wystąpiła podczas Sylwestra 2017 w Zakopanem, jest tegoroczną eurowizyjną propozycją. Warto przypomnieć, że Polka, która na co dzień mieszka w Szwecji, w ubiegłym roku startowała w preselekcjach z piosenką Voiceless, w których zajęła czwarte miejsce.

Ramona Rey – EUVI

Jak dowiedział się Jastrząb Post, oprócz Isabell, gotowość do występu w Lizbonie wyraziła również Ramona Rey. Wokalistka, która nagrała cztery płyty i wylansowała takie hity jak Skarb, Wyo-s-t-rz czy Znajdź i weź, na Eurowizję 2018 przygotowała piosenkę EUVI.

Którą z nich wolelibyście zobaczyć w Lizbonie?

Szał na Eurowizję 2018 trwa! Gwiazda, która już raz reprezentowała nasz kraj, chce jechać ponownie!

Eurowizja 2018: Margaret tłumaczy się z udziału w szwedzkich eliminacjach. To dlatego nie zdecydowała się reprezentować Polski

„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka to piosenka na Eurowizję 2018? Internauci mają dowody, a my oficjalny komentarz [WIDEO]Moją ulubioną polską piosenką na Eurowizji jest…

Komentarzy: 12


Gość | 11 stycznia 2018, 19:48

Isabell do Lisbony! ;pp


Gość116 | 6 stycznia 2018, 17:36

Delirium slucham na okraglo, chcialbym zeby od nas to pojechalo:))


Gość99 | 4 stycznia 2018, 19:03

tez uwazam ze Isabell jest najlepszą kandydatką do tej pory …


Gość83 | 2 stycznia 2018, 23:17

Piosenka Isabell Otrębus to jakaś petarda, dużo lepsza od poprzedniej, dziewczyno masz w sobie potencjał i go wykorzystaj. telewizja niech zacznie promować Ciebie bo jesteś najlepszą kandydatką dla nas.


Natalka22 | 2 stycznia 2018, 23:04

Delirium! łaaaaał!!! to jest nieprawdopodobne, mogłabym słuchać tego nonstop a i tak mi się nie znudzi, ta piosenenka odrazu mi wpadła w ucho i teraz ciągle nuce :))) Mamy na kogo głosować, nie wyobrażam sobie żeby jej mogłoby zabraknąć w KE! <333


Marecki34 | 2 stycznia 2018, 21:50

Isabell Eurowizja jest twoja! 😉


Gość | 2 stycznia 2018, 18:51

ramona wymiotła. wow!


Gość | 2 stycznia 2018, 17:43

zdecydowanie Isabell, Ramona bardzo przekombinowana (zbyt toporne, pseudo-ambitne).


Gość | 2 stycznia 2018, 17:22

Poprzedni rok pokazał, że Eurowizja zmierza w dobrym kierunku, Wygrał zdolny artysta. Ramona ma szanse a mnie buja ten kawałek na maksa.


Gość767 | 2 stycznia 2018, 16:29

Isabell Otrebus ma genialna piosenke, i podobno śpiewała na żywo więc jestem pełen podziwu za taki wokal! Szacun! Michał Szpak już rok temu był na Eurowizji, więc dajmy teraz innym szansę. Isabell po raz kolejny bierze udział, więc Polacy doceńmy ją!


Gość | 2 stycznia 2018, 14:21

niech sie nawet nie osmieszaja tymi piosenkami….tylko michal szpak jesli juz z tej listy


Sabinka | 2 stycznia 2018, 13:24

Żadna z tych piosenek. To musi być łupanka w stylu Miłość w Zakopanym. Ramony nikt nie zrozumie, więc nie wejdzie do finału nawet, a ta młoda to takie 23 miejsce. Rok temu miała lepszy numer.


Dodaj komentarz
×