Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo
Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i z kim odpoczywają! Jest bardzo luksusowo

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już wiadomo gdzie i...

Nici z tajnych wakacji Kate i Williama! Już...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!
Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli troskliwego tatusia. Paparazzi zrobili genialne zdjęcia z ukrycia!

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i David w roli...

Beckhamowie przyłapani na wakacjach: Victoria na sportowo i...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji
Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona gwiazda ledwo mogła się poruszać w swojej obcisłej kreacji

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała na meczu. Naburmuszona...

Jennifer Lopez wystroiła się na randkę i wylądowała...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Włochy faworytem Eurowizji 2017. Kasia Moś ocenia i wskazuje swoje typy: „Czasem wygrywają dziwne rzeczy” [WIDEO]
Kasia Moś o faworytach na Eurowizji 2017

Eurowizja 2017 tuż tuż. Już 9 maja Kasia Moś z piosenką Flashlight wystąpi w pierwszym półfinale podczas konkursu w Kijowie. Piosenkarka dopina ostatnie szczegóły przed wylotem na Ukrainę.

Ostatnie dni przed rozpoczęciem wydarzenia obfitują w domysły, kto wygra Eurowizję 2017. Według bukmacherów największe szanse w tym roku mają Włochy, czyli Francesco Gabbani Occidentali’s Karma. Zapytaliśmy Kasię, jak się jej podoba piosenka tego kraju. Okazuje się, że nie jest to jej typ numer jeden:

Słyszałam propozycję Francesco. To jest piosenka bardzo luźna, taka radosna. Ja mam inne osoby, których piosenki mi się bardziej podobają. To jest na przykład Finlandia. Bardzo podoba mi się łotewska propozycja. Bardzo podoba mi się również Bułgar Krisitan Kostow. Belgia też jest z fajną piosenką. W tym roku jest naprawdę dużo fajnych kompozycji. Wydaje mi się, że ten konkurs z roku na rok się zmienia. Pamiętam, że kiedyś jak oglądałam Eurowizję to wydawało mi się, że to jest taki konkurs, że czasami dziwne rzeczy są wysyłane i dziwne rzeczy wygrywają. Wydaje mi się jednak, że wszystko to zmierza w dobrą stronę – powiedziała

Zgadzacie się z Kasią Moś? O tym, jak jej pójdzie na Eurowizji dowiemy się już za dwa tygodnie. W rankingach bukmacherów Polska jest zaliczana do grona finalistów, obecnie zajmuje 18. miejsce.

Zobacz także: Tak wyglądają kreacje Kasi Moś na Eurowizję 2017! Zaufała ulubionej marce Agaty Dudy [Wideo]

Faworyt Eurowizji 2017 wg bukmacherów – Włochy:

Francesco Gabbani - kto z Włoch na Eurowizji 2017?

Francesco Gabbani – kto z Włoch na Eurowizji 2017?

Kasia Moś przed Eurowizją 2017

Kasia Moś przed Eurowizją 2017Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?

Komentarzy: 8


Gość | 9 maja 2017, 02:03

I’m sorry, I do not like the Italian song too. Last year was much better.


Gość nocny | 8 maja 2017, 01:00

Nie no piosenka Włocha jest bardzo przeciętna.Nie śpiewa On z sercem,nie ma charyzmy.Melodia nie chwyta za serce.Mi się nie podoba.Ktoś Go lansuje najwyrażniej!


Gość | 3 maja 2017, 11:33

Pani Kasiu, piosenka Francesco Gabbani jest piosenka z muzyka wpadajaca od razu w ucho. Nie jest piosenka „wesola”. Jej tekst nie jest taki „wesoly” daje duzo do myslenia!!!!


Gość | 27 kwietnia 2017, 15:40

Nie zgadzam się z Anną. Włochy mają cudowną piosenkę i podbija internet. Ma ponad 100 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale. WIDZISZ!!! Jeśli by była kiepska piosenka, to by tyle nie miała. Kasi Moś jest beznadziejna opinia. Dobranoc,dowidzenia. Wszystko zobaczymy 13 maja.


Gość | 27 kwietnia 2017, 14:58

Droga Anno. Nie wiem kim jesteś, ale wszystko wskazuje na osobę bliżej związaną z Mos. Fan tak nie komentuje. Nie wmawiaj nam bzdur. Zauważ, że tylko ty masz takie zdanie. Moś ma tylko głos, ale tylko mocny, z brzydką, drewnianą barwą, bez modulacji. Ktoś napisał, że jest nijaka – to prawda – niczym nie porywa i nie ciekawi. Za to jest bardzo przemądrzała, ma pretensje, że jej piosenki nie grają w radiu, już planuje wielką trasę i mizdrzy się do dziennikarzy. Jest irytująca. Jeszcze nic nie wygrała, mało tego, jeszcze nie wystąpiła w Kijowie, a już się lansuje i ma plany. Gdzie tu pokora? Sam udział w sesji rozbieranej powinien ją dyskwalifikować.


Gość | 27 kwietnia 2017, 11:55

Zgadzam się z Gościem, oglądałam parę wywiadów z Kasią i w każdym robi jakieś głupawe przerywniki modulacją głosu, ma to byc niby zabawne. Jeżeli chodzi o jej szanse do wygranej, to dobrze bedzie jezeli uda się jej wyjść z półfinału. W przypadku tej piosenki bedzie to ogromny sukces. W tym roku poziom na eurowizji jest niższy niż np. rok temu, więc Włoch zdaje się, że ze swoją świetną piosenką nie bedzie miał problemu z wygraną.


AnnaGość | 27 kwietnia 2017, 07:51

Szanowny gościu, gdzie u Włocha widzisz charyzmę, owszem to lekka i luźna piosenka i nic poza tym. To, że jest faworytem u bukmacherów, to nie koniecznie musi zwyciężyć i jeszcze jedno, żeby mieć charyzmę, to trzeba mieć wielki talent, głos, a przede wszystkim wrażliwość muzyczną. Pokory zaś, to ty powinieneś się uczyć od pani Kasi, bo ci jej najwyraźniej brakuje. Gdybym kogokolwiek miała wytypować do zwycięstwa, to tylko i wyłącznie oprócz Kasi tego młodego Bułgara i nikogo więcej, ale jak wiemy Eurowizja jest nieprzewidywalna i kto wygra dowiemy się 13 maja.


Gość | 26 kwietnia 2017, 22:09

Trochę pokory Kasiu, nie wykrzywiaj sie na piosenki które sa faworytami, bo twoja piosenka tez nie wszystkim sie podoba. Włoch przynajmniej jest charyzmatyczny, a ty jesteś nijaka i chcesz nadrobić to swoim śmiesznym zachowaniem, które w oczach innych wcale śmieszne nie jest.


Dodaj komentarz
×