Szukaj

TYLKO U NAS! Emil Haidar wygrał sprawę z Dodą! Gwiazda musi oddać pierścionek i zwrócić koszy sądowe! [AKTUALIZACJA: Mamy treść wyroku!]

Emil Haidar wygrał z Dodą w sądzie

Emil Haidar wygrał z Dodą w sądzie

Emil Haidar wygrał proces z Dodą

Doda i Emil Haidar rozstali się w atmosferze skandalu, który gwiazda podsycała ostrymi komentarzami na temat stylu życia milionera. Dwutygodnik Flesz musiał nawet opublikować sprostowanie za umieszczenie nieprawdziwych informacji (zobacz). Sam Emil zamiast komentować temat przeszedł do czynów i złożył sprawę do sądu w celu odzyskania pierścionka zaręczynowego, który ma dla niego wartość sentymentalną.

Dzisiaj w Warszawie odbył się proces, który Doda przegrała. Oprócz zwrotu biżuterii gwiazda musi pokryć także koszty sądowe. Emil Haidar w oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji napisał (pisownia oryginalna):

Potwierdzam ze w dniu dzisiejszym odbyla sie rozprawa dotyczaca zwrotu darowizn ktora wytoczylem Rabczewskiej z powodu razacej niewdziecznosci oraz innych jej dzialan ktore obecnie sa przedmiotem dochodzen prowadzonych przez organy scigania. Proces wytoczylem poniewaz mialem wielka watpliwosc czy PRowe zapewnienia Pani Rabczewskiej o  przekazaniu pierscionka na cele charytatywne beda mialy odzwierciedlenie w rzeczywistosci. Jak widac byl to jej kolejny zabieg marketingowy bo ta pani uwielbia wycierac sobie usta pustymi frazesami. Minal rok i jak widac nic sie w tej sprawie nie wydarzylo, wiec ciesze sie ze dzieki wyrokowi sadu srodki pozyskane z tego pierscionka zasila konto WOSP. Ponadto Sad zasadzil pokrycie kosztow sadowych w wysokosci ok 10000 pln przez Pania Rabczewska.

Pozostalych przedmiotow troche szkoda bo traca na tym organizacje charytatywne ktorym chcialem je przekazac, ale niech sie Pani Rabczewskiej nosza. Czekam na uprawomocnienie wyroku lub ewentualne odwolanie Pani Rabczewskiej bo jej pazernosc moze wskazywac na to ze ta sprawa jeszcze sie nie zakonczyla. Nie mniej jednak nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia.

Co ciekawe, tuż po zakończeniu procesu Doda miała wykrzykiwać do paparazzi, że… to ona wygrała sprawę, a informację przedrukowały niektóre portale. Jak widać prawda jest zupełnie inna.

Emil zapewnia, że nie jest to ostatnie spotkanie z Dodą w sądzie. Będą kolejne starcia, w tym kolejne z Agnieszką Woźniak-Starak, która w rozmowie z Jastrząb Post zapowiedziała, że odwoła się od decyzji sądu apelacyjnego. Dodała też, że aktualnie toczy się jeszcze jedna sprawa przeciwko Dorocie Rabczewskiej:

Rabczewska ma kilka spraw. Łącznie z policją o naruszenie nietykalności cielesnej – zdradziła nam Agnieszka

Czekamy na dalszy rozwój zdarzeń.

Zobacz: TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy komentuje sprawę z Dodą! Odwoła się od decyzji sądu apelacyjnego? „Ona ma obsesję na moim punkcie!”

AKTUALIZACJA: Poniżej treść wyroku sądu w sprawie pomiędzy Dodą a Emilem Haidarem:

Informacja o wyniku procesu

Działając jako pełnomocnik pana Emila Haidara w sprawie przed Sądem Okręgowym w Warszawie sygn. akt: III C 147/16, uprzejmie informuję, że w dniu 26 października 2016 roku po przeprowadzeniu rozprawy przy drzwiach zamkniętych, Sąd opublikował wyrok nakazujący Pani Dorocie Rabczewskiej wydanie Emilowi Haidarowi platynowego pierścionka z odwzorowaniem serca z diamentu, w pozostałym zakresie powództwo oddalił oraz rozdzielił stosunkowo koszty procesu pomiędzy stronami.  Oznaczać to  będzie obowiązek zwrotu przez Dorotę Rabczewską na rzecz Emila Haidara sumy około 10 tys. złotych po ustaleniu szczegółowej kwoty przez referendarza sądowego.

Wyrok jest nieprawomocny.

Adwokat Jerzy Jurek

Emil Haidar i Doda rozstali się

Emil Haidar wygrał z Dodą w sądzie


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×