Szukaj

Elżbieta Romanowska przeszła na dietę. Jest bardzo prosta, a efekty już widać: „Czuję się świetnie” [WIDEO]

Dieta Elżbiety Romanowskiej jest bardzo zdrowa i może przynieść zaskakujące efekty. Gwiazda opowiedziała nam o swoich nowych nawykach żywieniowych. Czego na pewno nie zobaczymy na jej talerzu?
Elżbieta Romanowska: dieta

Elżbieta Romanowska: dieta

Elżbieta Romanowska dała się poznać jako aktorka o pełnych kształtach. Ze swoich gabarytów, które wyróżniają ją z tłumu, uczyniła niebywały atut. Wygląd Romanowskiej docenili producenci wielu seriali i filmów. Chyba żaden fan Rancza nie wyobraża sobie zapowiadanej kontynuacji bez udziału Jolki Pieterek – bohaterki, w której postać przez lata wcielała się Ela.

Elżbieta Romanowska: dieta aktorki

Obecnie aktorka jest na diecie. Gwiazda zmieniła swoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu czuje się znacznie lepiej niż jeszcze rok temu. Dieta Elżbiety Romanowskiej to samo zdrowie. Jak teraz wyglądają jej posiłki?

Ja staram się słuchać swojego ciała. Ono najczęściej podpowiada mi to, na co ma ochotę. Obecnie mam odrzut od mięsa. Zdecydowanie bardziej smakują mi warzywa, owoce, ryby, czasem troszkę owoce morza. To się sprawdza. Ja się czuję świetnie, więc na razie tej diety się trzymam – powiedziała gwiazda w rozmowie z naszą reporterką.

Czy aktorka myśli o przejściu na wegetarianizm?

Na razie czytam. Chciałabym ograniczyć to mięso do minimum, a w przyszłości całkowicie z niego zrezygnować. Trzeba to zrobić z głową. Nie można robić tego na „hurra”. Trzeba się wgłębić w temat, dowiedzieć, jakie produkty powinniśmy jeść, żeby zastąpić to, co jednak mięso nam daje.

Wraz ze zmianą nawyków żywieniowych Ela zaczęła gubić zbędne kilogramy. Tylko patrzeć, jak niebawem na salonach pojawi się totalnie odmieniona. Już teraz fani pod zdjęciami Romanowskiej na Instagramie publikują wiele serdecznych wpisów.

  • Petarda, rewelacyjnie pani wygląda.
  • Wygląda pani bajecznie, piękna jak anioł, widać, że trochę schudła – czytamy w komentarzach.

Cała rozmowa poniżej.


Elżbieta Romanowska - jesienna ramówka Polsat 2019

Elżbieta Romanowska - jesienna ramówka Polsat 2019

Elżbieta Romanowska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Elżbieta Romanowska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Elżbieta Romanowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Elżbieta Romanowska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×