Szukaj

Elizka z Warsaw Shore gwiazdą MMA: „Finansowo to była dobra propozycja”. Ile zarobi i z kim zawalczy?

Eliza z Warsaw Shore

Eliza z Warsaw Shore

Eliza Trybała wystąpiła w Warsaw Shore, potem stała się wzorową matką i partnerką, a już wkrótce zaprezentuje się jako fighterka. Partnerka Trybsona zostanie gwiazdą MMA. O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.

Eliza Trybała zyskała popularność w programie Warsaw Shore, w którym poznała swojego obecnego partnera. Razem z Trybsonem opuścili obsadę show i skupili się na budowaniu szczęścia w domowym zaciszu. Para doczekała się dwóch córeczek, którym poświęca każdą wolną chwilę. A co w tak zwanym między czasie?

Eliza z Warsaw Shore gwiazdą MMA

W rozmowie z naszą reporterką Eliza zdradziła, że w trakcie kwarantanny przygotowywała się do walki MMA, którą potraktowała jako wyzwanie zawodowe.

Ktoś miał na mnie pomysł z tą walką. To była najcięższa decyzja w moim życiu. Ja podejmowałam ją przez rok czasu. I to był ogromny stres. Z jednej strony to było fajne, bo ja uwielbiam nowe wyzwania. Uważam, że każde wyzwanie to jest moc realizacji i rozwoju. Uwielbiam przekraczać granice i opuszczać strefę swojego komfortu. Jakby ktoś mi zaproponował taką walkę 7 lat temu, to bym się tak cieszyła, że legalnie mogę kogoś pobić. Teraz mam inne życie, jestem kobietą przez wielkie „K”, i to do mnie zupełnie nie pasuje.

Elizka nie ukrywa emocji, jakie towarzyszą jej przed zbliżającym się starciem.

Jestem panikarą, nie potrafię kryć emocji, jestem straszną histeryczką. Jak mój mąż walczy, to ja krzyczę, mdleję, płacze i wszystko na raz. Największym problemem było to, że ja nie miałam czasu na własne sprawy, a gdzie jeszcze miałyby dojść treningi. Mam małe córeczki w domu, one są cały czas ze mną. Tak naprawdę gdyby nie to, że pojawiło się przedszkole i one po raz pierwszym w tym roku do niego poszły, to nie mogłabym podjąć tej decyzji, bo nie miałabym czasu na trening. Więc stwierdziliśmy, że to jest znak, nowe wyzwanie.

Wpływ na decyzję byłej gwiazdy Warsaw Shore miały kwestie finansowe.

Nie będę też mydliła oczu – finansowo, to była bardzo dobra propozycja. A wiadomo, że ja mam rodzinę, mam swoje marzenia, cele, które chciałabym zrealizować. Np. dom w Warszawie, który nie kosztuje mało. Wiedziałam, że to będzie krok w dobrą stronę. Ja jestem w stanie bardzo poświęcić się dla moich córeczek. I dla nich to robię tę walkę. Dziewczynki zobaczą, że w kobietach jest siła i mogą być kim chcą i kiedy chcą.

Czy wynagrodzenie uzależnione jest od wyniku walki?

Dostaję takie samo wynagrodzenie niezależnie od tego, czy walka jest wygrana czy przegrana. Ale wiadomo, że tutaj będzie tylko wygrana. Mam głowę nastawioną na wygraną. Zazwyczaj jak coś robię, to muszę być w tym najlepsza, albo bardzo dobrze sobie poradzić.

Kiedy zobaczymy Elizę na ringu i czy już wie, kto będzie jej przeciwniczką?

Walka miała być w maju. Potem czerwiec. Potem lipiec, bo był bezpieczny. Natomiast została przełożona na „po wakacjach”. Osoby, które nie trenowały dostają walkę dwa-trzy miesiące przed i przez ten czas się przygotowują. Ja natomiast dostałam propozycję dużo wcześniej, więc moja głowa jest nastawiona. Im to się przedłuża tym jest gorzej, Aczkolwiek będę bardziej przygotowana. Dostałam propozycję przeciwniczki, ale ona nie jest jeszcze pewna, więc nie będę mówiła, bo nie wiem, czy to ona na 100% będzie. Moim trenerem jest mój mąż, więc to jest super.

Jak myślicie, z kim będzie walczyć Eliza?

Zapis całego live’a z Elizą:


Eliza Trybała w czarnych włosach

Eliza Trybała w czarnych włosach

Eliza Trybała z mamą – Dzień Matki 2019

Eliza Trybała z mamą – Dzień Matki 2019

Eliza Trybała pokazała zdjęcie z przeszłości

Eliza Trybała pokazała zdjęcie z przeszłości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×