Eliza i Trybson szykują się do ślubu! Gwiazda „Warsaw Shore” zdradziła nam, kiedy powie „tak” ukochanemu

Eliza o ślubie z Trybsonem

Eliza o ślubie z Trybsonem

Eliza i Trybson z Warsaw Shore planują ślub. Para wybrała już datę ceremonii. Czy do tego czasu ponownie zostaną rodzicami? I co z ich nowym domem? O wszystko zapytała nasza reporterka.

Niewielu wierzyło w związek Elizy i Trybsona z Warsaw Shore. Niektórzy sugerowali, że para związała się ze sobą na potrzeby promocji programu, inni zaś byli przekonani, że ich uczucie wygaśnie tak samo szybko, jak się pojawiło. Na szczęście para na każdym kroku udowadnia, że ich relacja ma się świetnie.

Eliza i Trybson planują ślub. Kiedy się pobiorą?

Eliza i Trybson mają za sobą ślub cywilny. Pobrali się w maju 2017 roku, w dniu 24. urodzin celebrytki. Zdjęciami z ceremonii pochwalili się w internecie. Para wkrótce planuje ponownie wypowiedzieć przysięgę małżeńską, tym razem przed ołtarzem. Małżonkowie mają już nawet datę ślubu kościelnego.

Eliza w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że sakramentalne tak powie Trybsonowi dopiero za trzy lata. Oboje mają ku temu ważny powód.

Kilka dni temu wracaliśmy do tego tematu z moim Pawłem, bo sami byliśmy na ślubie u naszych przyjaciół. Od razu zachciało nam się naszego własnego. Teraz mam inne priorytety. Mam bardzo dużo na głowie, a jednak ślub, to jest ogromny zjadacz czasu. Na pewno będę chciała skupić się na tym, aby kupić dom. Jak już zbuduję ten dom, to pomyślę o ślubie. Fajnie było na 10 lat naszego partnerstwa zrobić ten ślub.  Więc tak za trzy lata. Dziewczynki będą większe, odchowane i będzie więcej czasu, żeby to planować. Mój ślub będzie bardzo huczny, nie skromny. Marzę, aby znaleźli się na nim wszyscy i żeby to było wyjątkowe miejsce. Myślałam o zamku, o plaży, o Las Vegas i takich nietypowych miejscach.

Czy Trybałowie marzą także o jeszcze jednym dziecku?

Marzy mi się czwórka. Ja całe życie marzyłam o bliźniakach i bardzo bym się cieszyła, gdyby się pojawiły, a zwłaszcza jakby to było dwóch chłopczyków. Byłabym przeszczęśliwa, miałabym parki. Natomiast teraz priorytetem jest dom. Jeżeli przed 30-tką kupię dom, to urodzę jeszcze dzieci. Jeżeli to zdarzy się po 30-stce, to już nie. Zostanę przy tej dwójce i będę równie szczęśliwa. Wszystko od tego zależy. Ja od zawsze uwielbiałam dzieci i chciałam mieć dużą rodzinę. Sprawdzam się w roli mamy, kocham być mamą i uwielbiam małe dzieci.

Jak idą im poszukiwania domu?

Przede wszystkim myślimy o lokalizacji i z tym nie możemy się odnaleźć. Chcemy aby Paweł miał blisko na treningi. Chcemy, aby to była dobra lokalizacja jeśli chodzi o miejsce, szkoły i sklepy. Jak się na nią zdecydujemy, to będziemy szukać. Ale pytanie czy będziemy kupować czy budować. W ostatnich tygodniach bardzo dużo o tym rozmawiamy, bo to jest jednak ważne.

Całość rozmowy w materiale wideo:


Zdjęcia ze ślubu Elizy i Trybsona

Zdjęcia ze ślubu Elizy i Trybsona

Ślub Elizy i Trybsona

Ślub Elizy i Trybsona

Eliza i Trybson wzięli ślub

Eliza i Trybson wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×