Szukaj

Elżbieta Romanowska zrezygnuje z “Tańca z Gwiazdami”? Ta informacja nie pocieszy fanów aktorki

Elżbieta Romanowska zrezygnuje z “Tańca z Gwiazdami”?

Przed dwoma tygodniami fani Eli Romanowskiej zamarli. Na dzień przed odcinkiem piątkowego Tańca z Gwiazdami noga aktorki uległa poważnej kontuzji. To spowodowało, że gwiazda wraz z Rafałem Maserakiem musieli ułożyć na nowo całą choreografię tak, aby nie obciążać nogi. Choć bywały chwile zwątpienia para postanowiła spróbować. Tym sposobem Ela pomimo ogromnego bólu nogi zaprezentowała ognistą sambę.

W ubiegłym tygodniu forma aktorki była już znacznie lepsza. Okazuje się jednak, że wciąż istnieje ryzyko, że artystka będzie musiała odejść z show! W rozmowie z JastrzabPost opowiedziała o swojej kontuzji i ewentualnym odejściu:

Na początku było taka myśl, że będzie trzeba odejść. Spotkałam tak cudownych ludzi na drodze i dostajemy od nich dużo wsparcia i od widzów, lekarzy i rehabilitantów, z którymi miałam teraz styczność. Mam nadzieję, wiarę i siłę na to, żeby się nie poddać. Stwierdziliśmy, że spróbujemy i zobaczymy. Ten tydzień będzie decydujący. Może się okazać, że ta noga nie rehabilituje się tak, jak byśmy tego chcieli i wtedy podejmiemy decyzję i powiemy: “dziękujemy bardzo”, natomiast nie wiem, czy byłabym w stanie przyjść i powiedzieć: “przepraszam bardzo, ale rezygnuję”. – skomentowała

Mamy jednak nadzieję, że podczas jutrzejszego odcinka programu Ela Romanowska jak co tydzień rozpali parkiet razem z Rafałem Maserakiem!

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Elżbieta Romanowska doznała poważnej kontuzji!

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 5, odcinek 7

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami 5, odcinek 7

Elżbieta Romanowska zrezygnuje z Tańca z Gwiazdami?

Elżbieta Romanowska zrezygnuje z Tańca z Gwiazdami?


Czy lubisz Elżbietę Romanowską?

×