Szukaj

Projektantka Agaty Dudy zdradziła kulisy współpracy. Jak wyglądają przymiarki i czego wymaga Pierwsza Dama?

Ela Piorun o współpracy z Agatą Dudą

Ela Piorun o współpracy z Agatą Dudą

Ela Piorun opowiedziała nam o współpracy z Agatą Dudą. Jaką klientką jest Pierwsza Dama? Jak wyglądają przygotowania kreacji dla żony prezydenta na publiczne wystąpienia? Takiej rozmowy jeszcze nie było.

Agata Duda zawsze jest świetnie ubrana. Jej stylizacje są już komentowane na całym świecie. To, że ma naturalne wyczucie stylu to jedno, a drugie, ma za swoimi plecami wybitną pomoc. Ela Piorun, bo niej mowa, dba o to, żeby Pierwsza Dama zawsze nienagannie reprezentowała nasz kraj, a przy tym czuła się komfortowo.

Ela Piorun o stylu Agaty Dudy. Co powiedziała?

Jaki styl preferuje żona Andrzeja Dudy, w rozmowie z naszą reporterką, wyznała jej projektantka- Ela Piorun:

Nasza Pierwsza Dama lubi styl elegancki, klasyczny. Dobrze się czuje w garsonkach, które dobrze na niej leżą, są świetnie skrojone. Bardzo wdzięcznie je nosi. Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie. Dochodzą do mnie słuchy, że w czym się nie pokaże, to jest to mile omawiane i kobiety wręcz inspirują się stylem pierwszej damy.

Następnie opowiedziała, jakie są etapy przygotowywania kreacji. W jaki sposób są ustalane projekty i kreacje dla Pierwszej Damy?

Takie spotkanie odbywają się u mnie w atelier. Omawiamy projekty, omawiamy jaka to jest okazja, omawiamy kolorystykę i potem odbywają się przymiarki. Następnie projekt jest gotowy.

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda w czerwonej kreacji Eli Piorun na spotkaniu z księżną Kate

Agata Duda w czerwonej kreacji Eli Piorun na spotkaniu z księżną Kate

Agata Duda, niczym księżna Meghan i Kate, stała się osobą, która wyznacza trendy. Jej stylizacje są brane za przykład. Projektantka potwierdza, że kobiety chętnie kopiują jej kreacje.

Często zdarza się, że kobiety proszą o projekty, które miała na sobie Pierwsza Dama. Kobiety kochają naszą Pierwszą Damę. Kochają jej styl i lubią garsonki, szczególnie te klasyczne, ponadczasowe. One prezentują się świetnie na każdą okazję.

Jak podoba Wam się styl Agaty Dudy? Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Agata Duda rozbawiła Amerykanów do łez! Memy z Pierwszą Damą podbijają świat w piorunującym tempie


Agata Duda w Holandii. W co się ubrała?

Agata Duda w Holandii. W co się ubrała?

Agata Duda i Andrzej Duda - Szczyt NATO, Londyn 2019

Agata Duda i Andrzej Duda - Szczyt NATO, Londyn 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×