Szukaj

Projektantka Agaty Dudy zdradziła kulisy współpracy. Jak wyglądają przymiarki i czego wymaga Pierwsza Dama?

Ela Piorun opowiedziała nam o współpracy z Agatą Dudą. Jaką klientką jest Pierwsza Dama? Jak wyglądają przygotowania kreacji dla żony prezydenta na publiczne wystąpienia? Takiej rozmowy jeszcze nie było.
Ela Piorun o współpracy z Agatą Dudą

Ela Piorun o współpracy z Agatą Dudą

Agata Duda zawsze jest świetnie ubrana. Jej stylizacje są już komentowane na całym świecie. To, że ma naturalne wyczucie stylu to jedno, a drugie, ma za swoimi plecami wybitną pomoc. Ela Piorun, bo niej mowa, dba o to, żeby Pierwsza Dama zawsze nienagannie reprezentowała nasz kraj, a przy tym czuła się komfortowo.

Ela Piorun o stylu Agaty Dudy. Co powiedziała?

Jaki styl preferuje żona Andrzeja Dudy, w rozmowie z naszą reporterką, wyznała jej projektantka- Ela Piorun:

Nasza Pierwsza Dama lubi styl elegancki, klasyczny. Dobrze się czuje w garsonkach, które dobrze na niej leżą, są świetnie skrojone. Bardzo wdzięcznie je nosi. Na każdą okazję, gdzie się pokazuje, jej garsonki są pięknie skrojone, szczególnie te ode mnie. Wygląda w nich idealnie i wszyscy ją komplementują – i w Polsce, i na cały świecie. Dochodzą do mnie słuchy, że w czym się nie pokaże, to jest to mile omawiane i kobiety wręcz inspirują się stylem pierwszej damy.

Następnie opowiedziała, jakie są etapy przygotowywania kreacji. W jaki sposób są ustalane projekty i kreacje dla Pierwszej Damy?

Takie spotkanie odbywają się u mnie w atelier. Omawiamy projekty, omawiamy jaka to jest okazja, omawiamy kolorystykę i potem odbywają się przymiarki. Następnie projekt jest gotowy.

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda na uroczystym bankiecie w Tokio

Agata Duda w czerwonej kreacji Eli Piorun na spotkaniu z księżną Kate

Agata Duda w czerwonej kreacji Eli Piorun na spotkaniu z księżną Kate

Agata Duda, niczym księżna Meghan i Kate, stała się osobą, która wyznacza trendy. Jej stylizacje są brane za przykład. Projektantka potwierdza, że kobiety chętnie kopiują jej kreacje.

Często zdarza się, że kobiety proszą o projekty, które miała na sobie Pierwsza Dama. Kobiety kochają naszą Pierwszą Damę. Kochają jej styl i lubią garsonki, szczególnie te klasyczne, ponadczasowe. One prezentują się świetnie na każdą okazję.

Jak podoba Wam się styl Agaty Dudy? Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Agata Duda rozbawiła Amerykanów do łez! Memy z Pierwszą Damą podbijają świat w piorunującym tempie


Agata Duda w Holandii. W co się ubrała?

Agata Duda w Holandii. W co się ubrała?

Agata Duda i Andrzej Duda - Szczyt NATO, Londyn 2019

Agata Duda i Andrzej Duda - Szczyt NATO, Londyn 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Agata Duda - Choinki Jedynki 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×