Kolejna polska WAG w ciąży? „To jest taka kolej rzeczy, że…” [Wideo]

Serial o WAGs Polsat

Serial o WAGs Polsat

Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak planują dziecko

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając to jedno z najgorętszych małżeństw nie tylko w świecie polskiego sportu, ale i show-biznesu. Choć para pobrała się w zeszłym roku, już planuje dziecko. Podczas Noworocznego Obiadu z Gwiazdami zapytaliśmy żonę piłkarza Legii Warszawa, jak się czuje, kiedy określana jest kolejną polską WAG. 

Nie ucieknę od tego. Jest to określenie, które się przewija, aczkolwiek staram się robić swoje, realizować się w swoim zawodzie przede wszystkim i mam nadzieję, że może to określenie przestanie kojarzone być negatywnie. Gdybym chciała od tego określenia uciec to musiałabym się wyprzeć swojego męża. Jeżeli będziemy konsekwentnie udowadniać, że nie jesteśmy tylko i wyłącznie partnerkami piłkarzy to myślę, że w końcu może gdzieś to określenie będzie troszeczkę bardziej pozytywnie kojarzone – powiedziała nam

Edyta zdradziła nam również, czy planuje ciążę w najbliższym czasie:

My jesteśmy dopiero kilka miesięcy po ślubie, także na wszystko przyjdzie czas. To jest chyba taka kolej rzeczy, że jak się bierze ślub to gdzieś w planach jest założenie rodziny, ale wszystko powolutku po kolei. Na nas też przyjdzie czas – zdradziła

Co o tym sądzicie? Edyta Zając powinna skupić się na karierze czy lepiej, aby została mamą? Według nieoficjalnych plotek już wiosną pojawi się w programie Agent Gwiazdy 2.

Zobacz też: Oni są bardziej hot niż Lewandowscy? Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak pokazali bardzo gorące zdjęcia z wakacji!

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając planują dziecko

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając planują dziecko

Edyta Zając kiedy ciąża?

Edyta Zając kiedy ciąża?


Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak

Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak

Kuba Rzeźniczak i Edyta Zając w dniu ich ślubu

Kuba Rzeźniczak i Edyta Zając w dniu ich ślubu

Edyta Zając-Rzeźniczak. Zdjęcia 2016

Edyta Zając-Rzeźniczak. Zdjęcia 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×