Edyta Pazura rozbierze się dla Playboya? Mamy komentarz żony Cezarego. Odpowiada ostro na publikację tabloidu

Edyta Pazura nago dla Playboya

Edyta Pazura nago dla Playboya

Odważna domowa sesja Edyty Pazury spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów. Agentka swojego męża zapewniła na łamach AfterParty.pl, że zdjęcia powstały z miłości do aktora i nie są elementem jakiejkolwiek kampanii promocyjnej. Nie zapowiadają też sesji dla Playboya, tak jak plotkowali fani pary.

Ta sesja powstała bez konkretnych powodów i to jakiś czas temu. Efekt końcowy bardzo mi się podobał, dlatego postanowiłam podzielić się nim z innymi.

Dla Faktu to jednak nie wystarczająca informacja, dlatego w dzisiejszym wydaniu możemy przeczytać, że… Cezary Pazura korzystając z zainteresowania wokół jego żony, zdecydował się namówić ją na nagą sesję.

Wbrew temu, co o niej mówiono, Edyta nigdy nie miała ambicji, aby zostać gwiazdą. Czarek jest jednak zdania, że powinna śmielej poczynać sobie w show-biznesie. Jest z niej bardzo dumny, ostatnio przeszła ogromną metamorfozę i na każdym kroku ją chwali – cytuje osobę z otoczenia Pazurów Fakt.pl

Edta Pazura w nagiej sesji? Gwiazda ostro komentuje Fakt

Edta Pazura w nagiej sesji? Gwiazda ostro komentuje Fakt

Nagie zdjęcia Edyty Pazury w Playboyu? Nie ma o tym mowy

Nagie zdjęcia Edyty Pazury w Playboyu? Nie ma o tym mowy

Edyta Pazura nago? Mamy komentarz

Poprosiliśmy gwiazdę o komentarz w sprawie rzekomej nagiej sesji. Edyta Pazura stanowczo zaprzeczyła doniesieniom tabloidu, dodając, że zamierza podjąć „stosowne kroki prawne”. Nie będzie to pierwszy raz kiedy oburzona żona Cezarego zdecyduje się na walkę w sądzie o swoje dobre imię.

Para w ubiegłym roku pozwała inny dziennik za publikację nagich zdjęć z wakacji na Mazurach (zobacz).

W związku z ukazaniem się w dzisiejszej gazecie Fakt artykułu pt: „Pazura rozbierze żonę dla pieniędzy?” pragnę poinformować iż tekst w całości przekazuje informacje nieprawdziwe oraz zmyślone.  Nikt nie kontaktował się ze mną czy z Cezarym Pazurą z gazety „Fakt” w celu weryfikacji tych nieprawdziwych i szkalujących nasze dobre imię informacji.  W stosunku do gazety „Fakt” zostaną w najbliższym czasie poczynione odpowiednie kroki prawne – informuje Jastrząb Post Edyta Pazura

Żałujecie, że Edyta Pazura nie pokaże swojego ciała nago? Na pewno taka sesja byłaby sporym wydarzeniem, szczególnie, że 27-latka może pochwalić się bardzo seksowną sylwetką.

Edyta i Cezary Pazura w pięknej nagiej sesji

Edyta i Cezary Pazura w pięknej nagiej sesji

Czy Edyta Pazura zapozuje nago dla Playboya?

Czy Edyta Pazura zapozuje nago dla Playboya?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×