Szukaj

Edyta Herbuś zapowiada wydanie książki: „Sporo rzeczy mam do opowiedzenia”. Będzie bestseller? [WIDEO]

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś to kobieta wielu talentów. W show-biznesie zaistniała jednak dzięki swoim tanecznym umiejętnościom. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że mogłaby napisać ciekawą książkę. Na jaki temat?

Edyta Herbuś w show-biznesie jest obecna od prawie 20 lat. Sławę przyniósł jej program Taniec z Gwiazdami. Do półfinału show doprowadziła Jakuba Wesołowskiego i Rafała Mroczka. Z tym drugim zdecydowała się wystąpić podczas Konkursu Tańca Eurowizji, który wygrali. Nie tylko w dziedzinie tańca gwiazda może się pochwalić wieloma osiągnięciami i tytułami. Ma na swoim koncie także role w serialach, filmach i teatrze.

Edyta Herbuś o swojej książce.

Pomimo ogromnego sukcesu Edyta wciąż ma apetyt na więcej. Gwiazda cały czas dostaje kolejne zawodowe propozycje. Okazuje się, że jest wśród nich oferta napisania książki biograficznej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, czy zdecyduje się spróbować swoich sił w literaturze.

Myślę o tym systematycznie, kiedy przychodzą takie propozycje. Ale dotychczas się nie zdecydowałam. A co będzie w przyszłości, zobaczymy.

Jakiego obszaru w swojej książce chciałabym dotknąć Edyta?

Jeśli miałabym się zdecydować, to na pewno chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami. Aby być może zainspirować kogoś swoja historią, bo tak naprawdę życie pisze te historie i uważam, że są bardzo cenne. Sporo rzeczy mam do opowiadania, więc może kiedyś się odważę.

Sięgnęlibyście po jej dzieło?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×