Edyta Herbuś wychowuje córkę Doroty Gardias! Tancerka ujawnia kulisy relacji z pogodynką – matką dziecka jej partnera [WIDEO]

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś od jakiegoś czasu spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias. Przed naszą kamerą tancerka skomentowała walkę prezenterki pogody z nowotworem. Piękne słowa wsparcia.

Edyta Herbuś jest związana z Piotrem Bukowieckim. Mężczyzna wcześniej był partnerem Doroty Gardias, z którą ma córkę – Hanię. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasy, ale po rozstaniu rodzice dziewczynki zgodnie dzielą się opieką nad 8-letnią pociechą. W ostatnim czasie prezenterka pogody musi się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Najpierw trafiła do szpitala po tym, jak zachorowała na COVID-19, a skutki choroba zostawiła po sobie powikłania, a niedawno poinformowała, że walczy z nowotworem.

Gwiazda jest już po operacji i wycięciu guza z piersi i powoli dochodzi do zdrowia. Wiadomo, że zmiana w jej ciele nie miała złośliwego charakteru, a wszystko zdaje się być na dobrej drodze.

Edyta Herbuś wspiera Dorotę Gardias w walce z nowotworem

Największą motywacją Doroty w walce o zdrowie jest jej córeczka Hania. Pogodynka, opowiadając o planach leczenia, wyjaśniła, że gdy ona trafi do szpitala, dziewczynka przez pewien czas zamieszka z tatą. Jemu w opiece nad córką pomaga partnerka, czyli Edyta Herbuś. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post tancerka zdradziła, czy okazuje matce swojej pasierbicy wsparcie, w tym trudnym czasie:

No pewnie, że wspieramy. Rozmawiamy o tym. Dorota wie, że ma w nas wsparcie i jeżeli tylko czegoś potrzebuje to my jesteśmy. Uważam, że jest bardzo dzielna, świetnie sobie radzi i bardzo dojrzale podchodzi do sytuacji w której się znalazła. Jesteśmy z nią.

Edyta wyznała, że nie widzi powodów, dlaczego miałoby być inaczej:

Jakoś tak wspólnie wychowujemy Hanię, więc jak inaczej. Niemądrze byłoby stawać po dwóch stronach barykady. Gramy do jednej bramki. Zależy nam, żeby Hania była radosnym, szczęśliwym dzieckiem i takim właśnie jest. A poza tym, ja nie widzę powodu dla którego nie mielibyśmy nie mieć sztamy. Po prostu się lubimy i te relacje są jak najbardziej naturalne, a nie wykreowane.

To się nazywa zdrowe i dojrzałe podejście.


Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki na spacerze

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×