Szukaj

Herbuś apeluje do sumienia menadżera Szpaka. Sama padła ofiarą swojej agentki: „Popełniłam taki błąd, że…”

Edyta Herbuś i Michał Szpak

Edyta Herbuś i Michał Szpak

Edyta Herbuś jakiś czas temu rozstała się ze swoją agentką. Niestety zakończenie tej współpracy nie było zbyt miłe. Jakie rady ma dla Michała Szpaka?

Edyta Herbuś od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Gwiazda stała się rozpoznawalna po swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami. Po występie w programie z każdym z dniem zaczęły pojawiać się dla niej kolejne propozycje z show-biznesu. Tancerka postanowiła oddać się pod skrzydła doświadczonej menedżerki Małgorzaty Herde. Niestety jak się później okazało, nie była to z jej strony najlepsza decyzja. Gwiazda podobnie jak inne podopieczne miała zostać oszukana przez swoją promotorkę. Panie zakończyły współpracę w atmosferze wielkiego skandalu.

Edyta Herbuś o skandalu z menedżerką

Gwiazda postanowiła zerwać umowę ze swoją menedżerką, co było szeroko komentowane w mediach. W podobnej sytuacji był niedawno Michał Szpak, który również zdecydował się na zmianę agencji. Wszystko to przysporzyło mu sporo problemów. Muzyk został pozbawiony praw do swoich utworów, a jego piosenki zniknęły z serwisów streamingowych. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Edyta zdradziła, jak wyglądało jej rozstanie z Małgorzatą Herde, oraz zaapelowała do byłego menedżera Michała Szpaka.

Edyta Herbuś wspomina rozstanie ze swoją menadżerką Małgorzatą Herde:

Moje rozstanie było bardzo bolesne, bo ja z moją agentką się przyjaźniłam. Spełniła się zasada, że tego podobno się nie łączy. Nie mam na to recepty. Ja jestem osobą, która ufa ludziom z założenia. To się niestety nie sprawdziło, ale na pewno ta sytuacja sporo mnie nauczyła. Nauczyłam się nie krępować w kontekście rozmów o pieniądzach. Bez agenta da się funkcjonować, to już też wiem. I ważne jest, aby ufać sobie. Popełniłam taki błąd, że zaufałam bardziej osobie która mnie reprezentowała, niż samej sobie. Dla mnie jest to bardzo cenna nauka. Także, Małgosiu dzięki.

Edyta zaapelowała do byłego menadżera Michała Szpaka:

Apeluję do sumienia jego agenta, jeśli to jest taka sytuacja. Żeby zwrócił artyście to, co jego.

Całość rozmowy w materiale wideo:

 


Edyta Herbuś - Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Edyta Herbuś - Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Edyta Herbuś — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Edyta Herbuś — jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Edyta Herbuś – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Edyta Herbuś – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×