Edyta Herbuś otworzyła się ws. relacji z dziećmi partnera. Nadały jej nietypową ksywkę. W końcu wiadomo, czy ją zaakceptowały [WIDEO]

Edyta Herbuś o wakacjach z dziećmi swojego partnera

Edyta Herbuś o wakacjach z dziećmi swojego partnera

Edyta Herbuś spędziła wakacje z potomstwem swojego ukochanego. Jakie ma z nimi relacje? Co prezenterka powiedziała Jastrząb Post?

Edyta Herbuś zdobyła popularność dzięki Tańcu z Gwiazdami. Program otworzył jej ścieżkę do dalszej kariery. Z czasem zaczęła się realizować jako aktorka i prezenterka. Obecnie jest gospodynią show You Can Dance. Sporo dzieje się również w jej życiu prywatnym. Jest szczęśliwą partnerką Piotra Bukowieckiego. Gwiazda uczestniczy w wychowaniu jego dzieci: Hani (córka Doroty Gardias), Vivienne Melchiora (dzieci Karoliny Rosińskiej). Ostatnio patchworkowa rodzina wybrała się na wspólne wakacje.

Reporterka Jastrząb Post zapytała prezenterkę o jej kontakt z dziećmi.

Edyta Herbuś o wakacjach z dziećmi swojego partnera

Jak się okazuje, relacje między nimi są wzorowa. Dziewczynki wymyśliły nawet Edycie uroczą ksywkę. Mówią na nią, że jest „ciocią roku”, co jest sporym wyróżnieniem.

Dziewczynki były świetnymi kompankami. Było bardzo dużo radości. Dostałam ksywkę, że jestem ciocią roku, że absolutnie im się podobało to, w jaki sposób funkcjonowaliśmy na tym wyjeździe, to momentami wchodziłam w takie dziecięce zabawy, że czułam się, jakbym była jedną z nich.

Edyta nie wprowadziła na wyjeździe dyscypliny. To tata jest od tego, a ona odpowiada za rozpieszczanie dzieci. O wszystkim drobiazgowo opowiedziała.

Tata to jest tata, ja jestem od rozpieszczania. W takiej przestrzeni miłości, że naprawdę wszyscy się cieszą z takiego wspólnego czasu, bardzo wiele rzeczy wydarza się naturalnie. Oczywiście, dzieci do poczucia bezpieczeństwa potrzebują ram, granic, które należy im wyznaczyć i Piotr jest w tym wytrenowany wspaniale. Ale wiele rzeczy nie potrzebowało naszej interwencji, bo to się działo. Mieliśmy wielkie auto, w które pakowaliśmy się wszyscy i przemierzaliśmy kolejne etapy naszego wyjazdu marzeń. Przemierzaliśmy dużo kilometrów, byliśmy w niezwykłych miejscach, budzących wiele emocji. Weszliśmy w taki specyficzny rytm, który powodował, że to, że jak coś na dany moment było potrzebne, znajdowaliśmy na to przestrzeń i to nam się super sprawdzało.

Edyta przyznała, że miłość jest kluczem do zdrowych relacji z dziećmi jej partnera.

Bez tego jak miałybyśmy funkcjonować. To się między nami wytworzyło w naturalny sposób. Przepisem na wszystko jest miłość. Bardzo polecam.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Kasia Cichopek i Edyta Herbuś

Kasia Cichopek i Edyta Herbuś

Dorota Gardias z córką Hanią

Dorota Gardias z córką Hanią

Edyta Herbuś - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Edyta Herbuś - Plan programu You Can Dance - Nowa Generacja 2

Komentarze

 • Gośćinnie pisze:

  To jest dopiero patologia. W życiu nie zwiazalabym się z chłopem co ma wszędzie rozsiane dzieci. Nie wiem co ta Herbuś w nim widzi. Ja mam jednego męża i z nim 3 dzieci i mi wystarczy, my się nawet nie kłócimy bo tak jesteśmy dograni.

 • hos pisze:

  a kogo to obchodzic ?,,,,?.polska słaba aktoryha Kasja cihopak a gdzie cz mar nie byc ladna ? czemu tak staro wyglądać a wiek młody

 • Nati pisze:

  Ale artykuł wnoszący wiele do życia buuuaasahahah

 • Zenada pisze:

  Cichopek i Herbuś – jak te rybiki albo chrabąszcze

 • Teresa,Aga,Marian Steev pisze:

  Zwykła ludzka niechęć większości widzów także tych znanych bo mają takie pytanie na śniadanie -CZY CICHOPKOWIE MAJA AZ TAKIE CHODY U KOGOS A JEZELI TAK TO U KOGO ZE TAKA PRZECIETNA KATARZYNA NAWETBJESZCZE JAKO NASTOLATKA ZOSTALA ZATRUDNIONA W TVP I ROBI TO NADAL ???

 • Robert,Ula,Benek,Sasza pisze:

  Pluskwa Cichopek …..a czy do redaktorów nie dociera jak prosimy zeby nie pisać o słabej aktorce ??? zagrywa sie jak

 • Miss pisze:

  pokurcz Herbuś hahah

 • Gość pisze:

  Cichopek i Herbuś… jakby sobie doradzały, jak funkcjonować w rozbitej rodzinie. Cichopek we własnej, Herbuś na trzeciego w cudzej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×