To koniec „Tańca z gwiazdami”? Edyta Herbuś nie ma wątpliwości, co się wydarzy. „I teraz cała Polska drży” [WIDEO]

Edyta Herbuś, Edward Miszczak

Edyta Herbuś, Edward Miszczak

Edyta Herbuś wypowiedziała się na temat Polsatu i Tańca z gwiazdami. Co stanie się po wycofaniu show? Ma pocieszenie dla widzów. 

Cały show-biznes żyje przejęciem rządów w Polsacie przez nowego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Część obserwatorów właśnie z nim wiąże czystki w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z programem pożegnali się Michał Wiśniewski, Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Coraz więcej mówi się też o ewentualnym zwolnieniu z pracy Iwony Pavlović – jurorki Tańca z gwiazdami. Podziękowanie jej za współpracę przez Polsat nie jest zresztą najczarniejszym scenariuszem…

Według spekulacji internautów, Miszczak może chcieć zrezygnować z kontynuowania przez Polsat tanecznego programu. Podobną decyzję podjął, gdy sprawował rządy w TVN. Ostatnie wydanie TzG w tej stacji wyemitowano w 2011 roku.

Reporterka Jastrząb Post o ewentualnym zlikwidowaniu TzG porozmawiała z Edytą Herbuś – prowadzącą program You Can Dance – Nowa Generacja TVP2.

Edyta Herbuś o Polsacie bez Tańca z Gwiazdami

Tancerka powiedziała, że nie wyobraża sobie Polski bez tańca.

Ja bez tańca Polski sobie w ogóle nie wyobrażam. Bez względu na to, o jakiej stacji rozmawiamy, to na szczęście nasz naród jest wspaniale roztańczony. Ja właśnie wracam z nagrań programu You Can Dance – Nowa Generacja i cały czas widzę te młode, nowe talenty, które cały czas pokazują się na nowo. Ta studnia jest niewyczerpalna, więc mam nadzieję, że nigdy nie skończy się moda na taniec w naszym kraju.

Czy jej zdaniem TzG mógłby się skończyć? Gwiazda nie udzieliła jasnej odpowiedzi. Wie jednak, co wydarzyłoby się, gdyby pozycja zniknęła z ramówki. Uważa, że jeśli format się zakończy, w jego miejsce powstanie coś nowego związanego z tańcem. Miszczak musi mieć to na względzie przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

I teraz cała Polska drży. Jeżeli to jest prawda, że ten format miałby się skończyć, to na pewno wydarzy się coś nowego, co będzie mogło zagospodarować tę przestrzeń, tę publiczność i wszystkich, którzy kochają taniec. A ja myślę, że każdy, kto kocha taniec, jest po prostu szczęśliwym człowiekiem, bo jest to okazywanie naturalnych emocji i radości z życia.

Zgadzacie się z takim tokiem rozumowania?


Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś - Event marki Marella

Edyta Herbuś - Event marki Marella

Edyta Herbuś - Jaka to melodia?

Edyta Herbuś - Jaka to melodia?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×