Szukaj

Informacja o nowym romansie Edyty Górniak to stek bzdur! W Wielkanoc wszystko stało się jasne

Edyta Górniak od niedawna spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem. Jak informowały niektóre gazety, para po czterech miesiącach postanowiła się rozstać. Fakty są jednak inne. Okazuje się, że gwiazda z nowym partnerem i swoim synem Allanem spędziła wspólną rodzinną Wielkanoc nad morzem.
Edyta Górniak romans

Edyta Górniak romans

Edyta Górniak  od czterech miesięcy jest związana z  Tomaszem Mazurkiewiczem – byłym piłkarzem Arki Gdynia. Para zaliczyła kilka uroczych randek, podczas których towarzyszyli im paparazzi, dzięki czemu w internecie krąży sporo romantycznych zdjęć diwy z ukochanym. Miłość Edyty do Tomka wydaje się być płomienną, bowiem wokalistka zabrała sportowca na sopockie 15 urodziny swojego syna Allana Krupy.

Edyta i Tomasz spędzili mnóstwo wspólnych chwil, zatem fani artystki mają nadzieję, że ich ukochana gwiazda wreszcie znalazła prawdziwą miłość. Szczególnie, że były piłkarz ma nie tylko dobry wpływ na gwiazdę, ale też polubił się z jej synem Allanem, który z nowym chłopakiem swojej matki ma sporo wspólnych tematów. Niedawno razem zaliczyli męski wypad na strzelnicę.

Czy Edyta Górniak ma romans z raperem?

Górniak z racji swojej ogromnej popularności jest także obiektem wielu medialnych plotek, które na jej temat można wyczytać w kolorowej prasie. Ostatnio dwutygodnik Party przekazał sensacyjną nowinę, sugerującą, że Edyta rozstała się z Tokiem jeszcze przed Wielkanocą, a w jej życiu pojawił się rzekomo nowy mężczyzna – raper.

Jak podaje gazeta, Edyta nie wyobrażała sobie związku z Tomkiem na odległość, dlatego rzekomo po czterech miesiącach zakończyła płomienny romans. Co więcej, tabloid twierdzi, że artystka spędziła Wielkanoc u boku tajemniczego artysty:

Edyta była już kilka razy na kolacji z młodszym od siebie o 20 lat raperem i podróżnikiem. Rozmawiało się im tak dobrze, że postanowili spędzić wspólnie Wielkanoc – czytamy w „Party”.

Prawda okazuje się zupełnie inna! Osoba z otoczenia Edyty Górniak potwierdziła w rozmowie z nami, że diwa i Tomasz Mazurkiewicz nadal są parą, absolutnie nie przeszkadza im to, że mieszkają w różnych miastach. Dodatkowo wiadomo, że Edyta tegoroczną Wielkanoc spędziła nad morzem właśnie w towarzystwie Allana, Tomka oraz jego rodziny. Razem z przystojnym sportowcem wybrała się do kościoła ze Święconką.

Edyta spędziła święta w Trójmieście, z Allanem, Tomkiem i jego rodziną. Nie spotyka się z żadnym raperem ani podróżnikiem – potwierdził nam Marcin Wieczorek, współpracownik gwiazdy.

Oznacza to tylko jedno – sensacje, które pojawiły się w Party raczej mijają się z prawdą.

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Zobacz: Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

Zobacz: Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie


Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak razem spędzą Wielkanoc

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak razem spędzą Wielkanoc

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wracają do hotelu

Edyta Górniak, Tomasz Mazurkiewicz, Allan Krupa

Edyta Górniak, Tomasz Mazurkiewicz, Allan Krupa

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×