Szukaj

To była prawdziwa petarda! Edyta Górniak i Reni Jusis zaszalały razem na jednej scenie! Co tam się działo! [WIDEO]

Edyta Górniak i Reni Jusis

Edyta Górniak i Reni Jusis

Edyta Górniak postanowiła sprawić swoim fanom wielką niespodziankę. Podczas dzisiejszego koncertu w Wałbrzychu gwiazda zaprosiła do udziału specjalnego gościa. Pierwszy raz diwa wystąpiła w spektakularnym duecie z Reni Jusis.

Edyta Górniak jest nieustannie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Uwielbiana przez tysiące fanów piękna wokalistka rozpoczęła niedawno swoją letnią wielką trasę koncertową, podczas której prezentuje największe przeboje w nowych wersjach. Oprócz znanych piosenek Edyta tradycyjnie serwuje fanom znakomite covery znanych zagranicznych przebojów, które w jej interpretacji zawsze nabierają nowego brzmienia.

Diwa podczas swojej trasy odwiedzi wiele polskich miast, jednym z pierwszych był Wałbrzych, w którym artystka gościła w 24 maja. Tradycyjnie koncert Edyty Górniak był niebywałym widowiskiem, które zaspokoiło oczekiwania jej wszystkich fanów. Edyta przygotowała znakomite kreacje, była w fantastycznym nastroju, wyglądała jak milion dolarów, jak również dysponowała wyborną kondycją wokalną. Gwiazda zadbała o każdy szczegół, były zatem również szałowe niespodzianki.

Edyta Górniak i Reni Jusis w duecie

Okazało się, że w Wałbrzychu nieoczekiwanie na scenie z Edytką pojawiła się znana polska wokalistka, Reni Jusis. Mało kto wie, że panie od lat się przyjaźnią. Wałbrzyskie show było znakomitą okazją, aby premierowo wykonać widowiskowy duet z koleżanką z branży.

Panie zaśpiewały wspaniałą nową wersję znanej piosenki z repertuaru Reni Jusis Kiedyś cię znajdę. Utwór nabrał nowego znaczenia, zabrzmiał w nowej nowoczesnej bitowej aranżacji, dodatkowo Edyta, jak i Reni zaprezentowały swoje wybitne możliwości głosowe, wplatając we frazy znakomite wokalizy. Bez wątpienia ten duet przejdzie do historii, kto wie może artystki nagrają wspólną płytę?

Reni Jusis niedawno rozwiodła się ze swoim długoletnim życiowym partnerem – Tomkiem Makowieckim, z pewnością nie jest jej obecnie do śmiechu, zatem wspólny, tak radosny koncert z Edytą, był dla niej wspaniałym balsamem na zranione serce. Górniak tradycyjnie wykazała się wielkim wsparciem, przecież nikt tak jak ona nie rozumie jak czuje się zraniona kobieta po rozstaniu z ukochanym.

Brawo dziewczyny!

Zobacz: Edyta Górniak przerażona po obejrzeniu filmu „Tylko nie mów nikomu”! Gwiazda zaapelowała do rodziców!

Zobacz: Edyta Górniak tylko nam zdradziła, czy jest w związku z Tomaszem Mazurkiewiczem! Na ten komentarz czekaliśmy pół roku! [WIDEO

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]


Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Edyta Górniak & Reni Jusis w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×