Szukaj

Roksana Węgiel pociesza Edytę Górniak po wpadce w Sopocie: „Show must go on” [WIDEO]

Edyta Górniak zapomniała tekstu podczas występu na festiwalu w Sopocie. Gwiazda pomyliła frazy w piosence Król. Jak wpadkę swojej mentorki skomentowała Roksana Węgiel? Zobacz naszą rozmowę wideo.

Edyta Górniak wpadka, Roksana Węgiel

Edyta Górniak ma za sobą uroczystą premierę nowego singla Król. Utwór po raz pierwszy zaśpiewała podczas zakończonego tydzień temu festiwalu w Sopocie Top of the Top 2019. Swój występ uznała za przeciętny. Po zakończeniu zaapelowała do widzów z prośbą, by nie pamiętali jej nowej piosenki z tego wykonania.

Zobacz: Edyta Górniak tłumaczy swoją wpadkę w Sopocie. Dawno nie była tak rozczarowana

Górniak zapomniała tekstu, a jak wiadomo – wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Roksana Węgiel, która swój talent szlifowała pod okiem Edyty, otwarcie przyznaje, że każdy artysta ma na koncie podobny blamaż. Występy przed dużą publicznością, jeszcze połączone z premierą singla, wiążą się z ogromnym stresem. Wykonawca, chcąc sprostać oczekiwaniom własnym i publiczności, często popełnia gafę w najmniej oczekiwanym momencie:

Zdarza mi się czasami zapomnieć tekstu na koncertach. Wtedy człowiek nie myśli tak o koncertach, tylko myśli o tym, jaką radość mu sprawia, gdy jest z fanami i się tym cieszy. Czasami po prostu zapomina. Myślę, że każdy piosenkarz się z tym zmaga i to jest jak najbardziej normalne. Też dochodzą emocje, to jeszcze łatwiej jest zapomnieć tekstu – powiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Dla wszystkich artystów, którym zdarzy się taka sytuacja, Roksana ma jedną radę:

Show must go on.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?

Występ Edyty Górniak na festiwalu w Sopocie 2019:


Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - Sopot 2019

Edyta Górniak - Sopot 2019

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Roksana Węgiel – Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×