Szukaj

Edyta Górniak o tragicznym wypadku. Takie sytuacje wcześniej widziała tylko w filmach [WIDEO]

Edyta Górniak o wypadku

Edyta Górniak o wypadku

Edyta Górniak wspomina tragiczny wypadek, do którego doszło na trasie z Krakowa do Warszawy. Co zapamiętała z tego tragicznego zdarzenia?

Edyta Górniak na co dzień mieszka w Krakowie. Chociaż nie ma widoku na Wawel, w mieście czuje się bardzo dobrze. Chce pozostać tu na dłużej:

Faktycznie, jestem teraz w Krakowie, ale nie mam jeszcze widoku na Wawel, bo ten widok ma niedopuszczalną cenę dla mojego budżetu – komentowała niedawno gwiazda.

Edyta Górniak była świadkiem wypadku. Co się stało?

Edyta sporo podróżuje. Często pojawia się w Warszawie, gdzie realizuje służbowe zobowiązania. Niedawno artystka przemieszczała się drogą ekspresową S7. Nie obyło się bez przygód — gwiazda była świadkiem groźnie wyglądającego wypadku. Tir jadący kilka metrów przed nią nagle eksplodował.

Jak Edyta Górniak wspomina to traumatyczne wydarzenie? W rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że takie sytuacje wcześniej widziała jedynie na filmie:

Było to faktycznie dość dziwne. Zwłaszcza, że jestem często w podróży, natomiast takich sytuacji się często nie widzi. To, co zobaczyłam widziałam tylko na filmie. Widziałam oczywiście różne wypadki, ale nie tak spektakularne. Ten ogień był dosyć duży, podobnie jak wybuch. Samochód gdy wybucha, to zawsze na wszystkie strony i do góry i w boki i do przodu więc naprawdę się zlękłam. Zlękłam się nie tyle ognia, co sytuacji, że komuś coś się stało. To było prawie niemożliwe, żeby ta osoba uniknęła śmierci i uszła z życiem. Stało się to tuż po tym, jak ja byłam w transmisji na żywo z fanami, jak się wygłupiałam i żartowałam. Zamknęłam transmisję live i dosłownie chwile później gdy odłożyłam telefon, samochód wybuchł koło nas.

Pomimo że Edyta ma prawo jazdy, to jednak jak sama stwierdziła nie czuje się pewnie za kółkiem:

Telefon włączyłam instynktownie. W sumie nie wiem po co, bo to taka sytuacja, że człowiek powinien raczej wszystko upuścić. Ale pomyślałam, że może to jest ważne, aby policja jak przyjedzie to cokolwiek widziała. To było dziwne doświadczenie. Mocno przebudzające. Jestem często w podróży, ale nie tak często za kierownicą. Cały czas uważam, mimo nabytych w programie umiejętności, że to jest duża odpowiedzialność i trzeba mieć do tego talent i koncentracje. A ja się teraz wolę koncentrować na muzyce, na nowej edycji programu The Voice, mojej płycie więc wolę być po tej prawej stronie samochodu, niż po lewej.

Całość rozmowy w materiale wideo.


The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

The Voice of Poland - Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×